ziedo

Uzņēmēj - Tava produkcija vai prece var darīt labo darbu, it īpaši šajā, tik sarežģitajā laikā. Ko ar to domāju? Ja Tev ir prece vai esi saražojis produkciju, bet Latvijā esošo liegumu pēc nespēj to realizēt ierastajā kārtībā, tad ir pienācis labo darbu laiks. Tava prece vai produkcija var lieliski noderēt tiem cilvēkiem, kuriem šobrīd iet visgrūtāk.

DOTS DEVĒJAM ATDODAS!

NSUS labdarības biedrība sadarbojas ar vairāk, kā 130 sociālās aprūpes centriem visā Latvijā un ikdienas nepieciešamības ir daudz un dažādas gan aprūpes centriem, kā institūcijām, gan katram tās iemītniekam atsevišķi. Kā arī sadarbojas ar sociālajiem dienestiem un to paspārnē esošajiem cilvēkiem/ģimenēm/vientuļajiem senioriem.

Nepieciešamības ir gan pārtikas/nepārtikas, higiēnas, tekstīliju, kancelejas, trauku, apģērba un citu lietu jomā. NSUS labdarības biedrība labprāt saņems ziedojumus, lai tālāk tos novirzītu tiem, kam tas nepieciešams.

Ja Tavos krājumos ir prece vai produkcija, kuru šobrīd nespēj realizēt dažādu liegumu pēc, tad apdomā par ziedojumu un sazinies ar NSUS labdarības biedrību, lai novirzītu ziedojumu pareizā virzienā.

Paldies jau iepriekš!

Līga Uzulniece
NSUS labdarības biedrības vadītāja
Mob.: +371 26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.