T.: +371 26667444

Stella Maris iemītnieki saņem svētku dāvaniņas

    RSAC "Stella maris" iemītnieki (27 cilvēki) piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība nepiedalījās centra svētku pasākumā.

Lasīt tālāk ...

""Mūžības mirklis" caur objektīva aci" RSAC Stella Maris

    Šodiena pagāja pie RSAC "Stella maris" iemītniekiem. Diena, kad notika ilgi plānotā fotosesija ""Mūžības mirklis" caur objektīva aci", kuras ietvaros taps melnbaltas fotogrāfijas un perspektīvā tiks plānota izstāde.
    Ciemos braucu kopā ar fotogrāfu Andri Kalnozolu, kurš jau otro reizi piedalās NSUS biedrības projektā ""Mūžības mirklis" caur objektīva aci". Mūs jau gaidīja kundzes, kuras bija saposušās un gatavas pozēt kamerai.

Lasīt tālāk ...

Suņu meitenes ciemojās RSAC "Stella Maris"

    NSUS labdarības biedrība, sadarbojoties ar biedrību “Maigais suns” jau ceturto reizi šogad apmeklēja kādu no sociālās aprūpes centriem Latvijā, lai iepriecinātu un uzmundrinātu centra iemītniekus, kuriem šādas tikšanās raisa tikai un vienīgi pozitīvas emocijas.
    Šodiena tika veltīta Rīgas sociālā aprūpes centra “Stella Maris” iemītniekiem. Ciemos brauca divas skaistas un gudras suņu meitenes un viņu saimnieks kinologs Viktors Mucenieks.
    To, kā cilvēki uztrvēra suņu meiteņu parādīšanos, var redzēt un dzirdēt video ...... tās vienmēr ir ovācijas, čuksti, prieka izsaucieni, citam tās ir asaras ...... cik cilvēku, tik liela ir emociju gamma.

Lasīt tālāk ...

Skaistuma diena RSAC "Stella maris" cilvēkiem

     Svētdiena, svēta diena, skaistuma diena, prieka un uzmundrinājuma diena RSAC "Stella maris", kur ciemojās lielisku meistaru komanda, lai radītu prieka un sakoptības sajūtu šī aprūpes centra iemītniekiem, kuri to jau sen bija pelnījuši.
    Jau ceturto reizi NSUS biedrība, meistaru pavadībā dodas uz kādu no aprūpes centriem Latvijā, lai iepriecinātu gan kungus, gan kundzes, kā arī palīdzētu sakopties gulošajiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

RSAC "Stella maris" cilvēciņi saņem sapnīšus

Rīgas sociālā aprūpes centra "Stella maris" ļaudis (25 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...