T.: +371 26667444

Ciemos Vecpiebalgā ar suņu meitenēm un dāvaniņām

    Visapkārt balts, kalni un lejas, skaisti un stalti ceļa malās sniegotie koki ..... ceļš ved uz Vecpiebalgu, ciemos pie senioriem, pie tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešams prieks un uzmundrinājums. Pie tiem cilvēkiem, kuru ikdiena aizrit SIA "Vecpiebalgas doktorāts" un kur tagad ir viņu mājas.

Lasīt tālāk ...

... lai top Tavas dzīves stāsts

    Šodien tapa sapnītis, kurš aizceļos pie sava jaunā saimnieka Gunta, kurs dzīvo SIA "Vecpiebalgas doktorāts" aprūpes centrā. Šis kungs, līdz ar visiem citiem nama iemītniekiem piedalās NSUS labdarības biedrības projektā "Eņģeļa pasts "... arī vecie cilvēki sapņo"" un izteica savu vēlēšanos. Kad sapnītis tika izteikts, kungs sapratis, ka ir vēl kas un devies pie centra personāla un jautājis ar asarām acīs "Laikam jau par vēlu sapņot?" - Viņam esot pienācis pēdējais laiks sākt rakstīt savu dzīvesstāstu, bet esot skatījies veikalā, ka biezās klades dārgi maksājot un pildspalvas arī vajagot....

Lasīt tālāk ...

Vecpiebalgas doktorāta iemītnieki saņem sapnīšus

    SIA "Vecpiebalgas doktorāts" cilvēciņi (24 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...