T.: +371 26667444

Manas dzīves misija. Kāpēc tieši Labdarība?

Nē, man nepiemīt īpašas spējas. Ir tikai dzīvē jāmāk lasīt ceļazīmes, un es to lēnā garā esmu iemācījusies. Vados pēc intuīcijas — gan tiekoties ar cilvēkiem, gan veidojot sociālos projektus. Manas iekšējās sajūtas visu pasaka priekšā, un es tām uzticos.

Lasīt tālāk ...

Ziedojums no LTRK. Tev lieks, citam prieks.

Mums ikdienā bieži vien rodas liekas lietas/mantas, kuras vairs pie mums neatrod pielietojumu. Mēs tās pārvietojam tālāk, stūrī, tad citā telpā, tad noliktavā. Laikam ejot, arī noliktavā tām kādā brīdī vairs nav vietas. Tad atliek vien tikt no tām vaļā. Ne vienmēr tās ir salauztas, sabojātas un turpmāk nelietojamas. Bieži vien tikai nevajadzīgas. Tieši tāpēc ir lieliska izeja - ZIEDOT TĀS TĀLĀK.

Lasīt tālāk ...

Kļūsti par Eņģeli kādam senioram, visa gada garumā

Un viņš, ar acīm, jautāja: «Vai tā ir man un tikai man? Vai man par to ir jāmaksā? Vai esmu to nopelnījis? Par ko man šī dāvana? ...»

Lasīt tālāk ...

Attā 2022. Esi sveicināts 2023.

Katru gadu atskatāmies uz paveikto, piedzīvoto, pārdzīvoto, saprasto, izprasto, kā arī uz plānoto, bet nepadarīto. Pārdomājam kritumus un cēlumus, kaļam jaunus plānus un turpinam sapņot. 2022. gads nebija izņēmums.

Lasīt tālāk ...

"Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem 2022

Smaidi, prieks, izbrīns, pārsteigums, čalošana - tas viss bija iespējams NSUS biedrības sociālā projekta pasākumā "Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem, kurš notika 2 reizi Iļģuciema sieviešu ieslodzījuma vietā.

Lasīt tālāk ...