ziedo

Dvieļu ziedojumu saņem Pansionāts Rokaiži

2020. gada nogalē, NSUS biedrību uzrunāja uzņēmējs Kaj Malin (A.T.J.-Production Latvia, SIA) un piedāvāja ziedot sava uzņēmuma produkciju - gultas veļu, dvieļus, palagus, pledus.

Marija Naumova iepriecina seniorus

Decembra mēnesis ir īpašs, jo NSUS labdarības biedrībai un SIA Eņģeļa pasts (sociālais uzņēmums) sadarbojoties ar Mariju Naumovu, Latvijas sociālās aprūpes centros mītošajiem seniroriem ir lieliska iespēja apmeklēt Ziemassvētku koncerta tūrē "Pa īstam" esošos koncertus.

Šogad sniegts atbalsts 100 skolēniem

Jau 5. gadu NSUS labdarības biedrība organizēja atbalsta projektu maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2019. Šogad NSUS biedrība plānoja šo projektu, kā atbalstu sociālās aprūpes centros (vairāk, kā 111 centri) strādājošiem vecākiem, vecvecākiem, kuriem finansiālu apstākļu pēc nav iespējams pilnvērtīgi sagatavot savus skolnieciņus un bērnudārzniekus jaunajam mācību gadam. Šāds atbalsts 2 skolēniem tika sniegts arī 2018. gadā.

Esi Cilvēks - Eņģeļis, izglāb dzīvību

Katru gadu nemainīgi pienāk gada tumšākais laiks - rudens un tam sekos ziema. Katru gadu, diemžēl bojā iet gan "kritušie", kas nosalst ceļa malā, mūsu nepamanīti, gan arī bojā iet "neredzamie cilvēki", kurus brauktuves malā ejošus nav pamanījis šoferītis.
Katru gadu publicēju savas pieredzes un aicinu līdzcilvēkus būt par tiem cilvēkiem, kuri kādam var izglābt dzīvību. Šis gads nav izņēmums. Atkal un atkal tēma ir ļoti aktuāla un tāda arī paliks.

“Balva cilvēka izaugsmei 2019” - par sociālo atbildību

19. septembrī svinīgā ceremonijā Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā pasniedza četras “Balvas cilvēka izaugsmei”, godinot cilvēkus, organizācijas un uzņēmējus, kas nesavtīgi iegulda resursus sabiedrības attīstībā un cilvēka izaugsmē.