T.: +371 26667444

Rokaižu seniori saņem Ziemassvētku dāvaniņas

    SIA "Pansionāts Rokaiži" (120 cilvēki) šogad piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība šogad nepiedalījās centra svētku pasākumā bet saņems stāstu un bildes no centra, ar ko drīzumā padalīsies arī ar Jums.

Lasīt tālāk ...

Rokaiži saņem Latvijas Finiera ziedojumu

    Šodien, pateicoties A/S Latvijas finieris atbalstam, NSUS biedrība saņēma finiera materiālu – atgriezumu (ļoti labus) kravu, kas tālāk tika novirzīta SIA “Pansionāts Rokaiži”, kur tā būs ļoti noderīga ikdienā viņu saimniecībā.
    SIA Pansionāts Rokaiži -  cilvēki dzīvo vietā, kur ikdienā nodarbojas ar dabīgo saimniecību, katram no viņiem ir savs darbiņš, ko var un ko vēlas darīt. Paši rūpējas par to, ko liks galdā. Tā ir sava veida "darba terapija", kas ļauj jebkura vecuma cilvēkam un ar jebkura veida kustību traucējumiem un veselības problēmām tomēr izkustēties, justies vajadzīgam, darboties svaigā gaisā, socializēties un nepazaudēt dzīvē iegūtās prasmes.

Lasīt tālāk ...

Rokaižu cilvēku sapņi piepildās

    SIA "Pansionāta Rokaiži" cilvēciņi (120 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...