T.: +371 26667444

Esam palīdzējuši 5 bērnu ģimenei no Jelgavas

    NSUS biedrību, kā tas bieži notiek, uzrunāja Sociālā dienesta darbiniece (Ķekavas) un pastāstīja par kādas ģimenes situāciju Jelgavā, kas izveidojusies, jo viņai esot zvanījusi ģimenes vecāmāte un lūgusi palīdzību. Sociālajai darbiniecei lūdzu, lai ar mani tomēr sazinās ģimenes mamma, un tā arī notika.

Lasīt tālāk ...

Daudzevas seniori saņem savus sapnīšus

    Šodien uz Daudzevu aizceļoja sapnīšu krava. Daudzevas seniori piedalījās NSUS biedrības projektā "Eņģeļa pasts" - "... arī vecie cilvēki sapņo". Savukārt Eņģeļi piepildīja šos sapnīšus un šodien tie tika katram personīgi aizvesti uz katra seniora mājām.

Lasīt tālāk ...

Atbalsts Daudzeses pusē

    Daudzeses pusē tika dota iespēja saņem drēbju, apavu, somu, mēbeļu ziedojumu no NSUS biedrības. Tas bija ļoti nepieciešams tiem cilvēkiem, kuriem ienākumi neļauj sevi pilnībā nodrošināt un nepieciešams neliels atbalsts. Sadarbojoties ar pensionāru padomes vadītāju Valliju Lucāni, tika apzinātas tās ģimenes, kuras saņēma ziedojumus pēc savas izvēles.

Lasīt tālāk ...

Bauskas novada bērni saņem Ziemassvētku dāvaniņas

    Šogad, NSUS biedrības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" piedalījās Bauskas nodava maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes. NSUS koordinatore Tatjana Lucenko biedrībai darīja zināmas tās ģimenes un bērnus, kuriem šogad nepieciešams emocionāls atbalsts un kāds uzmundrinājums Ziemassvētku dāvaniņas izskatā. Bērniem bija jāzīmē zīmējumi un jānosūta Ziemassvētku vecītim, lai tas zinātu, ko gan bērnu sirsniņas vēlas.

Lasīt tālāk ...

Daudzeva / drēbju, apavu, mēbeļu krava

    Šodien uz Daudzevu aizceļoja liela krava ar drēbēm (arī ziemai) un apaviem visām vecuma grupām, drēbītēm zīdaiņiem un mīkstajām mantiņām, mēbelēm, skolas somām un sadzīves tehniku. NSUS biedrības noliktavā līdzcilvēki bija saziedojuši daudz un tam visam bija jānonāk to cilvēku rokās, kuriem šobrīd iet visgrūtāk un tieši laiku reģionos.

Lasīt tālāk ...