ziedo

    Projekts aktīvs no 22.03.2017.

    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām.....iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir publicēts NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, jo tas iet līdztekus vēstuļu sūtīšanai. Ļoti daudz Enģeļi, projekta laikā tika izteikuši vēlēšanos līdz ar vēstulīti nosūtīt arī kādu dāvanu kasti vecajam cilvēkam, tad nu šī būs lieliska iespēja to izdarīt.

Mums kopā viss izdodas un izdosies! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Projekta idejas autore un vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Informācijai: Projekts "Eņģeļa pasts"

EŅĢEĻA PASTS visi sapnīši (no 23.10.2017.) pārcelti uz projekta jauno mājas lapu
www.engelapasts.lv
sadaļu "Piepildi sapnīti"

Komentāri (47)

Izsuutiiju 3 pacinjas no EU pirms vairàk kà 2 nedéljàm. Pasts saka, ka bijis jàsanjem pirms nedéljas, bet sarakstinjà joprojàm neuzràdàs neviens no suutiijumiem. Uz pacinjas bija adresiites un cilvécinji, kà arii kontaktpersonas vàrds. Loti...

Izsuutiiju 3 pacinjas no EU pirms vairàk kà 2 nedéljàm. Pasts saka, ka bijis jàsanjem pirms nedéljas, bet sarakstinjà joprojàm neuzràdàs neviens no suutiijumiem. Uz pacinjas bija adresiites un cilvécinji, kà arii kontaktpersonas vàrds. Loti centos, lai sagàdàtu visu, ko cilvécinji bija véléjushies. Buutu tieshàm zél, ja viss kaut kur pie kàda aizkéries. Vai tieshàm nav iespéjams ko noskaidrot ? Paldies

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Vai Vecumnieku pansionāts "Atvasara" nav izteicis vēlmi piedalīties?

  Attachments
 

Labdien! Jautājums par telefonu. Ja seniors grib telefonu kā dāvanu, tad laikam jāsūta kopā ar numuru (domāts priekšapmaksas karte ar numuru)? Un, vai obligāti jāsūta visu no saraksta? Ir bažas par puķu podiem. Paldies!

  Attachments
 

Tik skaists projekts! Sakiet lūdzu, vai žurnāli (konkrēti "Ievas stāsti") neinteresētu, ja ir jau, tā teikt, lietoti?Žurnāliem taču no tā nekāda vaina. Man ir tiešām liela un labi saglabājusies kolekciju un es labprāt varu nosūtīt. Saprotu, ka...

Tik skaists projekts! Sakiet lūdzu, vai žurnāli (konkrēti "Ievas stāsti") neinteresētu, ja ir jau, tā teikt, lietoti?Žurnāliem taču no tā nekāda vaina. Man ir tiešām liela un labi saglabājusies kolekciju un es labprāt varu nosūtīt. Saprotu, ka var gadīties, ka žurnāla cienītāja jau varētu būt visus "vecos" jau izlasījusi, bet drošības pēc gribēju pajautāt.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Paldies Jums, Līga!
Tiešām brīnišķīgs projekts. Cerams, ka arī citu pansionātu pārstāvji atsauksies.

  Attachments
 

Paciņu izsūtīju pirms 2 nedēļām, bet skatos, ka seniors vēl nav saņēmis... Tik ilgi sūtījums nonāk līdz adresātam...?

  Attachments
 
  1.    Daina

NSUS biedrība un attiecīgais centrs nav Pasta nodaļa un reģistrācija nenotiek brīdī, kad paciņa saņemta, bet gan ik pa lielākam laikam. Notiek arī tā, ka centrs nepasaka, jo tā nav viņu prioritāte. Iesūtiet uz engelapasts@nsus.lv to cilvēku...

NSUS biedrība un attiecīgais centrs nav Pasta nodaļa un reģistrācija nenotiek brīdī, kad paciņa saņemta, bet gan ik pa lielākam laikam. Notiek arī tā, ka centrs nepasaka, jo tā nav viņu prioritāte. Iesūtiet uz engelapasts@nsus.lv to cilvēku (kopējiet visu rindu no saraksta), kuram sūtījāt paciņu un mēģināšu noskaidrot saņemšanas faktu.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Sveiki!
Vēlējos noskaidrot, vai viss ir kārtībā. Savu paciņu nosūtīju jau pirms kāda laika, taču attiecīgais seniors ir izsvītrots no saraksta bez jebkādiem komentāriem.

  Attachments
 
  1.    Anete Cimermane

Labdien! Zem katra saraksta ir rakstīts, ka saraksts var mainīties jebkurā gadījumā. Ja cilvēks ir izsvītrots, tad tas nozīmē tikai vienu, ka cilvēka vairs nav. Ja paka ir saņemta centrā un konkrētā cilvēka vairs nav, tad tā tiek piešķirta citiem...

Labdien! Zem katra saraksta ir rakstīts, ka saraksts var mainīties jebkurā gadījumā. Ja cilvēks ir izsvītrots, tad tas nozīmē tikai vienu, ka cilvēka vairs nav. Ja paka ir saņemta centrā un konkrētā cilvēka vairs nav, tad tā tiek piešķirta citiem senioriem, ja reiz bija domāta tieši šim centram. Par šādu situāciju man parasti paziņo pats centrs. Tāda ir dzīve un notikumi pansijās. Par šādu notikumu komentāru lapā nekad nebūs, cilvēks būs tikai izsvītrots.

Lasīt tālāk
  Attachments
 

Labdien. Cik ilgi vel būs spēkā akcija? Vēlētos nogādāt sapnīti personīgi senioram savā dzimtajā novadā bet Latvijā būšu tikai jūlijā Paldies

  Attachments
 
  1.    Anda

Labdien! Projektam nav termiņa. Būs tik ilgi, cik daudz pieteiksies centri un to mums Latvijā ir ļoti daudz Ik pa laikam nāk klāt jauni centri, tas nozīmē, ka būs vēl ilgi.

  Attachments
 

Labdien! Kā ir ar žurnāliem, pērku veikalā un sūtu uz pansionātu? Vai arī noformēju abonamentu uz pansionātu?

  Attachments
 
  1.    Kristine

Labdien! Tas ir domāts žurnāla abonoments konkrētam laikam.

  Attachments
 

Man ir jautājums par norādi sūtīt tikai jaunas mantas. Loģiski, ka tas attiecas uz ēdienu un uztura bagātinātājiem. Bet man teiksim būtu piedzīvojumu grāmatas, puzles, vēl šis tas, kas krāj putekļus, kuras labprāt kādam, kurš vēlas iedāvinātu....

Man ir jautājums par norādi sūtīt tikai jaunas mantas. Loģiski, ka tas attiecas uz ēdienu un uztura bagātinātājiem. Bet man teiksim būtu piedzīvojumu grāmatas, puzles, vēl šis tas, kas krāj putekļus, kuras labprāt kādam, kurš vēlas iedāvinātu. Grāmatām lapas ārā nekrīt, pēc skata kā jaunas, puzlēm visiem kauliņiem vajadzētu būt. Kā paliek ar šādām mantām? Vai tādas labāk nesūtīt, lai kādu neapvainotu? Paldies.

Lasīt tālāk
  Attachments
 
  1.    Linda

Tādas mantas Jūs vara sūtīt uz centriem, kā kopējo sūtījumu centram, bet ne konkrētam cilvekam, kā dāvanu. Cilvēkam viss tikai jauns Paldies!

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru
Load More

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location