T.: +371 26667444

    Arī tev ir iespēja kļūt par NSUS labdarības biedrības brīvprātīgo koordinatoru visā Latvijā, savā pilsētā vai novadā, ja vien esi gatavs aktīvi piedalīties NSUS biedrības projektos, popularizēt tos, koordinēt tos, dodot arī savas iniciatīvas. Brīvprātīgais NSUS biedrības koordinators - Tava brīvas gribas dalība.

Lai kļūtu par NSUS brīvprātīgo koordinatoru:
1. Jābūt patiesai vēlmei darboties labdarībā un sociālajā jomā
2. Ikdienā brīvām 2-3 stundām, veltītām NSUS biedrības projektiem, kā arī operatīva komunikācija ar NSUS biedrības vadītāju
3. Atbildīgam, godīgam, mērķtiecīgam, atvērtam komunikācijai ar dažādiem cilvēkiem, darboties komandā
4. Jāpārzin NSUS biedrības projektu noteikumi, darbības pamatprincipi
5. Jādalās ar NSUS biedrības labdarības projektu informāciju Facebook vidē un citos sociālajos tīklos
6. Jāinformē NSUS biedrības vadītāja par savām aktivitātēm un sasniegumiem
7. Vēlams auto, jeb iespējai pašu spēkiem nokļūt NSUS birojā (Nākotnes ielā 2, Ķekava) no jebkura Latvijas novada, kurā darbojies Tu
8. Citi mazie darbiņi pēc NSUS biedrības vadītājas lūguma
9. Tu parasti dari, nevis tikai runā
10. Iespēju robežās jādodas līdzi uz NSUS biedrības pasākumiem, lai asistētu biedrības vadītājai, pasākuma vadīšanas darbos
11. Ja projekta gaitā jūti, ka kaut kas nesanāk, kā ir iecerēts, obligāti informē par to, nevis noklusē, jo tas var kavēt projekta realizāciju.

    Nosūtot savu pieteikumu par vēlmi pievienoties NSUS koordinatoriem, nepieciešams Tavs personīgais skatījums un plānotais ieguldījums NSUS biedrības projektos. Pieteikums sūtāms uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., adresēts NSUS biedrības vadītājai Līgai Uzulniecei.

    Koordinatoram tiek dots pārbaudes laiks, vienā konrētā projektā, 1 mēneša laikā, kura ietvaros NSUS biedrības vadītāja izvērtē vai sadarbība un koordinatora darbošanās ir atbilstoša NSUS biedrības pamatprincipiem un projektu vajadzībām. Ja koordinators nav atbilstošs, NSUS biedrības vadītāja var vienpersoniski atteikties no sadarbības ar brīvprātīgo koordinatoru, par to paziņojot mutiski un/vai rakstiski.

Kritiski un godīgi izvērtē savu laiku un reālās iespējas, lai darbotos NSUS komandā!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444