T.: +371 26667444

Daba dziedina mūs visdažādākos veidos. Mūs dziedē Ozols, pie kura varam piekļauties un atdot visas savas raizes. Mūs dziedē arī dzīvnieki, putni, zivtiņas. Tieši tāpēc, šodien uz Siguldas novada pašvaldības SAM “Gaismiņas” devās divi brālīši - Zebru Amadīni, kuri priecēs un dziedinās aprūpes centra iemītniekus. Kā arī vēl divi Amadīni dosies uz Kurzemes pusi, uz SIA "Kuldīgas slimnīca" ilgstošas sociālās aprūpes nodaļu.

amad01

Šo prieku varēs izbaudīt ne tikai cilvēki, kuri spēj pārvietoties, bet arī tie, kuri savu ikdienu pavada gultās un nav iespējas pastāvīgi izkustēties. Amadīni šos cilvēkus apciemos un ļaus kaut uz brīdi sajusties priecīgāk, aizmirsties par ikdienas raizēm. Kā arī Amadīni izkrāsos Demences nodaļas cilvēku ikdienu.

Ja cilvēks netiek pie dabas, tad daba apciemos cilvēku!

NSUS biedrība, novembra mēnesī, aicināja Aprūpes centrus padomāt par ZOO stūrīša izveidi un iesūtīt lūgumus, ja tādu vēlētos. Pirmie divi SAC izteica vēlmi un jau šonedēļ Zoo stūrītis taps Siguldas un Kuldīgas pusē.

Liels prieks, ka kas tāds ir izdevies!

 

Iepirkums bija iespējams pateicoties CAF (UK) ziedojumam, par ko liels Paldies!

Liels paldies Dino Zoo Pasaule (Krasta iela) Zanei, kura laipni paskaidroja, kā un ko labāk no putniņu pasaules iegādāties, lai tas derētu dažādiem cilvēkiem. Kā arī palīdzēja sagatavot jauno Amadīnu mājvietu. Liels paldies Signei par sirsnīgajām sarunām un sadarbību.

 

ENG: Nature heals us in many ways. We are healed by the Oak, to which we can cling and give away all our worries. We are also healed by animals, birds, fish. That is why, today, two brothers - Zebra Amadini - went to the SAM "Gaismiņas" of the municipality of Sigulda region, who will please and heal the resident of the care center. As well as two more Amadinis will go to the Kurzeme side, to the long-term social care department of SIA "Kuldīgas slimnīca". This pleasure will be enjoyed not only by people who are able to move, but also by those who spend their daily lives in bed and do not have the opportunity to constantly move. Amadini will visit these people and let you feel happier for a moment, you will forget about everyday worries. Also, Amadini will paint the everyday life of people in the Dementia Department.

 

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

 Ziedojuma vērtība 318,00 EUR

Zebru Amadīnu brālīši jau iejūtas jaunajās mājās - Siguldas novada pašvaldības SAM “Gaismiņas”

majasamadini


amad04

amad03

amad02