T.: +371 26667444

Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien! Visa informācija, ko saņemam, ieraugam, ir domāta tieši mums. Ko mēs ar viņu pēc tam daram, tā ir mūsu pašu izvēle.

Arī es pamanīju informāciju, ko publicēja SOS bērnu ciemati Latvijā, kurā bija lūgums palīdzēt ģimenei, kurā aug 4 zēni (3g. 7g., 10g., 14g.). Mamma zaudējusi darbu un ir jauna darba meklējumos, tētis strādā un apgādā ģimeni viens pats patlaban. Par šo lūgumu sazinājos ar tā publicētājiem un sazinājos arī ar sociālo darbinieci Inesi, kura strādā ar šo ģimeni.

Lūguma teksts 16.11.2022.: "Šonedēļ vaigos un pirkstgalos atkal sācis kniebt aukstums un rokas pašas sniedzas pēc siltākām drēbēm un apaviem. Diemžēl tepat blakus mums ir arī ģimenes, kur bērniem šādu drēbju krājumā nemaz nav, bet iegādāties tās nav iespējams līdzekļu trūkuma dēļ.
Šodien saņēmām ziņu no mūsu sociālās rehabilitētājas, ka ziemas apavus un apģērbus steidzami meklē maznodrošināta ģimene, kurā aug 4 braši puikas. Lai arī tētis strādā, bet mamma ikdienā rūpējas par puikām, ģimenes rocība ir ļoti pieticīga. Tādēļ būsim ļoti pateicīgi, ja nāksiet mums palīgā sarūpēt zēniem ziemas apģērbus un apavus: ziemas jakas - 120 cm, 135 cm, 140 cm un 180 cm augumiem, ziemas apavus - 26/27, 33/34, 36/37 un 43/44 izm.
Tā kā ģimene dzīvo ļoti trūcīgos apstākļos, puikām ļoti noderētu arī jauni gultas veļas komplekti, siltas segas un jauni spilveni."

Inese man pastāstija visu situāciju un atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, kuri man bija svarīgi, lai saprastu līdzdalību šajā situācijā. Pamatojoties uz dzirdēto, tika nolemts sagādāt jaunu gultas veļu, 4 segas, 4 spilvenus, 8 komplektus (pārvalkus+spilvendrānas), 4 lielos frotē dvieļus, kā arī traukus, kas tik ļoti nepieciešami ģimenei. Skolniekiem vēl nepieciešamas kancelejas preces, lainodrošinātu skolas gaitas un jaunu zināšanu ieguvi.

Mašīna tika piekrauta pilna un jau šovakar ceļos pie ģimenes.

Prieks par padarīto! Novērtējams komandas darbs!

Nākamais solis, kas tiks darīts - būs iepirkšanās tūre, lai varētu iegādāties ziemas apģērbu zēniem. To darīsim pēc svētkiem, dosimies kopā uz veikalu un sameklēsim visu nepieciešamo. Kā mums būs gājis, pastāstīšu nākamājā stāstā, kad siltās ziemas jakas priecēs un sildīs 4 brašus zēnus.

Arī Tu vari atbalstīt šādus projektus uz iespēju robežās veikt ziedojumu!

Tavs ziedojums palīdzēs viņām, šajos grūtajos ekonomiskajos apstākļos, iegādāties nepieciešamo - kancelejas preces bērniem/skolniekiem, ziemas drēbes, apavus, gultasveļu, un citas ikdienā nepieciešamas lietas:


Ziedojumu konts
NSUS biedrība
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Atbalsts ģimenēm

 

Liels paldies Dzintaram Liepiņam (Arkolat), kurš pēc mana zvana ar lūgumu, ļoti operatīvi sagādāja jaunus traukus, galda piederumus, pannas un katlus ģimenei.

 

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Iepirkuma vērtība 321,00 EUR (gultasveļa, spilveni, dvieļi)
Trauki - ziedojums


UPD 17.11.2022.: Valsts svētku priekšvakarā tika nogādāts sarūpētais ziedojums ģimenei, kurā aug 4 braši zēni. Kad sākām kopā pakot ārā gultas veļu, spilvenus, pārvalkus, viens no zēniem aši paņēma kādu no skaistajiem pārvalkiem, kas bija ar multeņu tēmu un vairs nelaida no rokām ārā..... Viņš teica: Tas būs mans .... un acīs parādijās mazas dzirkstelītes. Cik maz vajag tai laimītei!

 

auto01

gultasvela

trauki01

trauki02

trauki03