T.: +371 26667444

Jūlija mēnesī, Cesvaines un Dzelzavas sociālās aprūpes centra struktūrvienība sociālā nodaļa "Cesvaine" saņēma 15 jaunus krēslus, kas ikdienā nepieciešami centra iemītniekiem, jo esošie ir nolietoti un ir grūti kopjami un dezinficējami, kas īpaši svarīgi vīrusu laikā, jo krēsli ir ar mīksto pārklājumu. Jaunie krēsli tiks izmantoti pusdienojot, ikdienā un lielākos pasākumos.

Pateicoties CAF finansējumam, tas mums ir izdevies.

NSUS Labdarības biedrībā, kopš 2019. gada, darbojas sociālais projekts - NSUS Finanšu Fonds. Fondā ir iespēja ziedot finanses gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Tiklīdz tiek saņemts finansējums, tā tas rada iespēju atbalstīt cilvēkus sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

ENG: In the month of July, the social department "Cesvaine" of the social care center of Cesvaine and Dzelzava received 15 new chairs, which are needed by the residents of the center on a daily basis, because the existing ones are worn out and difficult to maintain and disinfect, which is especially important in times of viruses, because the chairs have a soft cover. The new chairs will be used for dining, everyday and larger events.

 

Līga Uzulniece
NSUS biedribas vadītāja

Ziedojuma vērtība 439,00 EUR

WhatsApp Image 2022 08 15 at 1.28.40 PM

WhatsApp Image 2022 08 15 at 1.28.41 PM