T.: +371 26667444

"Jūsu pārstāvētā organizācija mūsu aprūpes centram ir palīdzējusi iegādāties daudzas jaunas lietas, kas klientu dzīvojamās istabiņas padara mājīgākas, gaišākas un klientus priecīgākus. Paldies par žalūzijām. Par tām prieku izrādīja visi klienti, īpaši kungi. Viens bija priecīgs, ka žalūziju tonis ir pieskaņots istabas sienas krāsai. Kāds cits priecājās, ka saulainā dienā logam priekšā nebūs jāvelk aizkari, kas visu telpu padara tumšu. Dāmas bārstīja komplimentus un uzslavas." - tā raksta Līga Ikauniece no Cesvaines un Dzelzavas sociālās aprūpes centra, Dzelzavas struktūrvienības

 

Centrs, jūlija mēnesī, saņēma 14 jaunas un skaistas logu rullo žalūzijas,
kas jau šobrīd padara mājīgāku katru istabiņu un priecē centra iemītniekus.

Līdz ar aizkaru nomaiņu pret rullo žalūzijām, logu palodzes atbrīvojās un uz tām klienti var izvietot sev nepieciešamas ikdienas lietas, kā arī žalūzijas lieliski aizsedz spilgtos saules starus un mazina istabiņu sasilšanu, it īpaši saulainajās un karstajās vasaras dienās.

NSUS Labdarības biedrībā, kopš 2019. gada, darbojas sociālais projekts - NSUS Finanšu Fonds. Fondā ir iespēja ziedot finanses gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Tiklīdz tiek saņemts finansējums, tā tas rada iespēju atbalstīt cilvēkus sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

Pateicoties CAF finansējumam, tas mums ir izdevies.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Ziedojuma vērtība 231,00 EUR

Jaunās žālūzijas un zemāk vecie aizkari

zaluzijas

WhatsApp Image 2022 08 15 at 12.47.16 PM 1