ziedo

2021. gada nogalē, telefona zvanā, NSUS biedrību uzrunāja Pauls Siliņš no Saulkrastiem. Viņš vēlējās ziedot savu darinājumus - Aušanas stelles. Pauls jautāja, vai tās būtu noderīgas cilvēkiem sociālās aprūpes centros? Sociālās aprūpes centros cilvēkiem ir svarīgas daudz un dažādas ikdienas aktivitātes, tai skaitā roku motorikas veicināšanai pēc dažādām pārciestām slimībām. Tieši tāpēc šāds ziedojums būs ļoti noderīgs.

Pauls izgatavoja un ziedoja 30 steļļu komplektus (28 cm x 25cm), kuri aizceļos uz SAC/VSAC visā Latvijā un dos iespēju darboties tiem cilvēkiem, kuriem tas būs saistoši un svarīgi. Jau janvāra mēnesī SAC/VSAC saņems šo piedāvājumu un savā īpašumā iegūs šos darinājumus. Stelles īpaši noderīgas būs tieši tiem cilvēkiem, kuru savu ikdienu pavada gultās un, lai vairotu kustības, darbošanās ar stellēm būs īpaši noderīga kustībai un veselībai.

st01

Pauls raksta: Izdomāju ziedojot stelles uzdāvināt sev dāvanu Ziemassvētkos - prieku darīt  to, kas man sagādā prieku un sniegt kādam prieku līdz ar to.

Agrāk tieši stelles bija diezgan stabils un regulārs ienākumu avots, jo taisīju tās aušanas kursiem ārzemēs - Anglija, Kanāda, ASV, Holande, bet kopš Covid19, daudzi kursi nenotiek klātienē un līdz ar to stelles nav vairs tik vajadzīgas un tad arī radās doma uztaisīt labdarībai.

 

Stelles saņēma:

1. Biedrība "REACH" Senioru nams "Zilaiskalns" - 1 gab.
2. VSAC "Zemgale" filiāle "Iecava" - 5 gab.
3. SIA "Veselības centrs Ilūkste" ilgstošas  sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa Ilūkste - 2 gab.
4. SIA "Veselības centrs Ilūkste" ilgstošas  sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa Subate - 2 gab.
5. SIA "Veselības centrs Ilūkste" pansija un  ilgstošas  sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa "Mūsmājas "Dižkoks"" - 2 gab.
6. SIA "Rekreācijas centrs"Vīķi" - 3 gab.
7. SAC "Zemgale" - 5 gab.
8. Rēzeknes novada sociālā aprūpes centra struktūrvienība "Pilcene" - 5 gab.
9. Aģentūra SAC "Ziedugravas" - 5 gab.

 

Pateicībā par ziedojumu,

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja