T.: +371 26667444

Katru gadu atskatāmies uz paveikto, piedzīvoto, pārdzīvoto, saprasto, izprasto, kā arī uz plānoto, bet nepadarīto. Pārdomājam kritumus un cēlumus, kaļam jaunus plānus un turpinam sapņot. 2022. gads nebija izņēmums.

    Atskatoties uz plāniem un paveikto pārņem siltas sajūtas.

Neskatoties uz neziņu, bailēm par nākotni, mēs tomēr spējām tajā visā atrast cilvēcīgo un sirdssilto un dāvināt citiem mīlestību caur rūpēm.

Katrā mājā un namiņā esam sagaidījuši Jauno 2023. gadu. Ar cerībām par labāku un drošāku nākotni, ar sapņiem un apņemšanos. Vai tieši pretēji - neapņemšanās būs mūsu Jaunā gada izaicinājums. Vienkārši baudīsim dzīvi!

Lai vai kā, NSUS labdarības biedrība turpina savus labos darbus, plāno un sapņo un tic, ka atkal viss izdosies.

Liels paldies visiem, kas piedalījās sociālajos projektos visa 2022. gada garumā - sociālās aprūpes centru komandas, ziedotāji, sadarbības partneri. Tikai kopā mums bija iespējams tas, ko esam paveikuši gan NSUS, gan Eņģeļa Pasts ietvaros.

EPstatistika 2022

Kāds var teikt, ka maz padarīts, kāds jautās - kā tas vispār bija iespējams?! Galvenais, ka tika radīts daudz prieka, pārsteiguma, pozitīvu un sirdisildošu emociju. Tas taču bija galvenais mērķis! Un tas ir sasniegts!

Labā ziņa - sācies Jauns gads, līdz ar to jauni plāni, cerības, ticība, apņemšanās un viss turpinās!

Aicinu ikvienu būt kopā ar NSUS Labdarības biedrību un Eņģeļa Pasts, 365 dienas gadā. Pieņemt iespēju palīdzēt citam. Radīt to, kas ir pa spēkam - radīt prieku un pārsteigumu! Ticu, ka mums atkal viss izdosies, bet tikai kopā!

 

Pateicībā un no sirds,

Līga Uzulniece Bokuma
NSUS biedrības vadītāja