T.: +371 26667444

Jūnija mēnesī VSAC "Kurzeme" filiāle "Liepāja" iemītnieki tika pie jauna sporta inventāra - Diviem Boksa maisiem (piekaramais un piepūšamais) un boksa cimdiem.

Piekarano Boksa maisu varēs izmantot visi iestādes klienti, kuru fiziskās spējas to pieļauj. Tas attīsta un pilnveido tādas fiziskās īpašības, kā ātrumu, reakciju un lokanību. Lielisks palīglīdzeklis dusmu un agresivitātes profilakses mazināšanai.

Piepūšamo Boksa maisu varēs izmantot visi iestādes klienti ratiņkrēslā, kuru fiziskās spējas to pieļauj. Šis maiss ir vieglāks, līdz ar to piemērotāks klientiem ar vājāku muskuļu attīstību. Tas attīsta un pilnveido tādas fiziskās īpašības, kā ātrumu, reakciju un lokanību.

Liels prieks, ka pateicoties CAF finansējumam, tas mums ir izdevies.

ENG: The hanging Boxing Bag will be available to all customers of the institution whose physical abilities allow it. It develops and improves physical properties such as: speed, reaction and flexibility. An excellent tool for reducing anger and aggression. The inflatable Boxing Bag will be available to all wheelchair users of the institution whose physical abilities allow it. This bag is lighter and therefore more suitable for customers with weaker muscle development. It develops and improves physical properties such as: speed, reaction and flexibility.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

IMG 20220614 WA0015

IMG 20220614 WA0014