ziedo

NSUS Labdarības biedrībā jau trešo gadu darbojas sociālais projekts - NSUS Finanšu Fonds. Fondā ir iespēja ziedot finanses gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Tiklīdz tiek saņemts finansējums, tā tas rada iespēju atbalstīt cilvēkus sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

Pateicoties NSUS Finanšu Fonda līdzekļiem, Dzelzavas pansionāts 06.08.2021. saņēma 27 jaunus gultas pārklājus/dienas segas.

Pirms jauno gultas pārklāju saņemšanas, iemītnieku gultas ikdienā tika pārklātas ar pašdarinātām dienas segām (no dažādiem audumiem un to gabaliņiem), kuras savu bija jau nokalpojušas un radīja ne to priecīgāko vidi ikdienā. Sakopta, tīra un skaista vide ir ļoti svarīga vispārējā klimata veidošanai un ietekmē katra aprūpes centra iemītnieka emocionālo fonu. Līdz ar jauniem gultas pārklājiem / dienas segām, klimats mainīsies uz labo pusi un tās radīs prieku, tīrības un sakoptības sajūtu katrā istabiņā, katrā gultā.

Sociālās aprūpes centros un āprus tiem ir ļoti daudz vajadzību, kurām nepietiek pašu finansējuma, līdz ar to šāds atbalsts ir nepieciešams ik uz soļa. Ar šo finansējumu varam padarīt cilvēku ikdienu cilvēka cienīgāku un radīt gan emocionālo, gan fizisko atbalstu tiem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams. Iepirkumi turpinās un jau drīzumā nākamie sociālās aprūpes centri saņems nepieciešamo aprīkojumu un lietas, kas ir nepieciešamas ikdienā.
Prieks, ka izdodas palīdzēt!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Dienas segu vērtība - 429,00 EUR

Vairāk bildes Facebook galerijā SPIED TE

Gultas pārklāji/dienas segas PIRMS

pirms

Jaunās Gultas pārklāji/dienas segas saņemtas

pec