T.: +371 26667444

Marta mēnesī Eņģeļa Pasts  un NSUS labdarības biedrība, aicināja atbalstīt Vecpiebalgas aprūpes centra (ar GRT) iemītniekus un palīdzēt sarūpēt viņiem dažādu sporta inventāru -  iemītnieku aktīvai atpūtai, fiziskās formas uzturēšanai, motorikas stimulēšanai, muskulatūras stiprināšanai, kuru izmantojot klienti tiktu iesaistīti dažādās rehabilitācijas aktivitātēs, tādējādi lietderīgi izmantojot savu brīvo laiku, dažādotu savu ikdienu un uzlabotu savas dzīves kvalitāti.

Eņģeļa Pasts un NSUS labdarības biedrība, aicināja ziedot šim mērķim un tika saziedoti 255,00 EUR kopā ar sociālā projekta "Arī seniori mācās" ziedojumiem. Līdz ar to bija iespēja sarūpēt pirmo sporta inventāru - Velotrenažieri. Tas arī šodien tika izdarīts. Velotrenažieris ir iegādāts un jau nākamnedēļ mēros savu ceļu uz Vecpiebalgas sociālās aprūpes centru cilvēkiem ar GRT.

Esmu sirsnīgi pateicīga visiem Eņģeļa pasts atbalstītājiem, kuri atsaucās uz šo aicinājumu! Kā arī pateicīga to cilvēku vārdā, kuriem šis trenažieris dos dažādas iespējas - sportošanas, atjaunošanās, brīvā laika pavadīšanas.

Tiklīdz velotrenažieris būs saņemts aprūpes centrā, uzstādīts un sākts lietot, Eņģeļa Pasts saņems bildes un ar tām padalīsies arī ar Jums Eņģeļi!

Ziedošana turpinās projektā "Arī seniori mācās" , jo ir daudz nepieciešamību ne tikai šajā centrā bet arī citos, lai uzlabotu iemītnieku veselību, radītu prieku un uzmundrinājumu ikdienā.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

926183 1 2

Bildes iesūtītas 01.04.2021. no Sociālās aprūpes centra
Vairāk bildes Facebook galerijā

IMGP0113 01

IMGP0122 01