ziedo

Jau 5. gadu NSUS labdarības biedrība organizēja atbalsta projektu maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2019. Šogad NSUS biedrība plānoja šo projektu, kā atbalstu sociālās aprūpes centros (vairāk, kā 111 centri) strādājošiem vecākiem, vecvecākiem, kuriem finansiālu apstākļu pēc nav iespējams pilnvērtīgi sagatavot savus skolnieciņus un bērnudārzniekus jaunajam mācību gadam. Šāds atbalsts 2 skolēniem tika sniegts arī 2018. gadā.

Sociālo aprūpes centru komandas rūpējas par mūsu vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām, un mēs varētu parūpēties par viņu skolnieciņiem, lai atvieglotu sagatavošanos jaunajam mācību gadam. Marta mēnesī tiks lūgts aprūpes centru vadītājiem iesūtīt skolnieciņu sarakstus un jau aprīļa sākumā plānots publicēt šo sarakstu, kuriem mūsu atbalsts būtu ļoti nepieciešams.

Šogad, kopējiem spēkiem palīdzējām skolas un bērnudārza gaitas uzsākt un turpināt 100 skolēniem/bērniem, vecumā no 3-18 gadiem. Vecāki ļoti labi saprot, kādas izmaksas ir nepieciešamas, lai sagatavotos galvenokārt skolai, tieši tāpēc, šāds atbalsts bija ļoti nepieciešams. Ik katrs no bērniem vēlas līdzināties saviem vienaudžiem un vecāku finanšu trūkums tikai padziļina plaisu strap bērnu un vienaudžiem, jo skaitas un jaunas skolas somas nav iespējamas. Līdz ar to NSUS biedrība un tās atbalstītāji palīdz šīm ģimenēm katru gadu un rada bērniem prieku un pārsteigumu, kā arī viņu vecākiem nelielu atbalstu ikdienā.

Projektā tika publicētas tikai to bērnu un vecāku bildes, kuri tam piekrita.

Liels padies visiem, kuri piedalījās un sagatavoja skolas somas un kancelejas preces.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Projekta raksts
Bildes skatāmas FB projekta lapā