ziedo

NSUS labdarības biedrībai, Marija Naumova sarūpēja 16 Lielkoncerta biļetes un šodien, senioriem no SAC Zemgale un RSAC Mežciems bija lieliska iespēja apmeklēt Jāņa Lūsēna 60 gadu Jubilejas Lielkoncertu, VEF Kultūras pilī, Rīgā.

No RSAC Mežciems uz koncertu devās Anastasija (23.g. ratiņkrēslā), Miķelis (75.g.), Juris (69.g.) Vilhelmīne (78.g.), Biruta  (82.g.), Anda (78.g.) un pavadošais personāls - brīvprātīgais Andris un otrs pavadošais brīvprātīgais un vienā personā arī šoferītis, biju es. No SAC Zemgale uz koncertu devās Svetlana, Andris, Marta, Anna un pavadošais personāls - Jeļena.

No Jāņa Lūsēna mājas lapas (informācijas avots): 2019.gada 7.aprīlī savu 60.dzimšanas dienu svinēs komponists Jānis Lūsēns. Dzīves ritējumā viņa radošais ceļš krustojies ar ļoti daudziem Latvijas izpildītājiem, kurus komponists vienuviet pulcēs savos jubilejas koncertos Rīgā, Rēzeknē un Liepājā.

Jāņa Lūsēna vērienīgajās dzimšanas dienas svinībās piedalīsies Zodiac, Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels, Marija Naumova, Ingus Pētersons, Kristīne Zadovska, Andris Ērglis, Aija Vītoliņa, Uģis Roze, Aija Andrejeva, Igo, Ieva Sutugova, Raimonds Ozols, Ieva Akuratere, Ralfs Eilands, Anmary, Atis Ieviņš, Annija Putniņa, Elizabete Lukaševiča, Karina Tatarinova un daudzi citi mūziķi, kā arī radošās darbības līdzgaitnieki.

Koncerts patiešām bija grandiozs - lieliskas dziesmas, labi zināmas arī koncerta apmeklētājiem, gaismas šovs - tēma katram mūzikas priekšnesumam, mākslinieki, kurus atpazina seniori, jo tie bija viņu iemīļotie dziedātāji. Kopā pasākums bija apmēram 4 stundu garšs, ar nelielu pauzi. Seniori godam "izturēja" koncertu, jo tas ir ļoti ilgi un ne katram senioram tas ir pa spēkam.

Mājupceļā daudz runājāmies, jo es uz "Pili" (RSAC Mežciems), kā seniori sauca aprūpes centru, vedu Vilhelmīni (78.g.), Birutu  (82.g.), Andu (78.g.) un kungu un tad nu runājāmies par to, kādas emocijas raisīja koncerts.

Seniori bija sajūsmā par redzēto, dzirdēto, sajusto. Ļoti patika dziesmas, sen neredzēti, bet atpazīstami mākslinieki, kā arī ļoti patika gaismas šovs. Viena kundze teica, ka gribējies pat kāpt uz skatuves un dejot līdzi. Kāda cita kundze teica, ka tagad jūtas tik lieliski, kā nekad. Varēja just, ka emocijas virmoja, dvēseles dziedāja un sirsniņas priecājās par šo iespēju - pabūt ārpus aprūpes centra un redzēt, dzirdēt ko tik lielisku.

Atgriežoties RSAC Mežciems centrā, "nodevu" seniorus, kur tos biju "paņēmusi" un mīļi atvadījāmies līdz nākamai reizei. Atvadoties, kungs man teica, ka, lai tā nākamā reize atrāk pienāktu un pasmaidīja ..... Jauki!

Liels paldies Marijai Naumovai par šo iespēju, kā arī Jubilāram Jānim Lūsēnam par savas Jubilejas skaisto koncertu un radīto prieku, pārsteigumu un uzmungrinājumu senioriem! Viņi to ļoti novērtē! Pateicības kartiņu no senioriem, Jānim Lūsēnam, nodos Marija Naumova.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location