ziedo

    Šodien bija jāizdara daudz labie darbiņi, pakojot kastēs (pēc izmēriem) bērniem domātas zeķubikses un legingus, kas dosies pie Talsu novada ģimenēm un pie Iļģuciema ieslodzījuma vietā esošajām māmiņām un viņu mazuļiem (0 līdz 4 gadi). Darbs laikietilpīgs un ļoti atbildīgs. Biedrība aicināja talkā brīvprātīgos, lai visu iecerēto var paveikt ātrāk.

    Palīgā nāca NSUS biedrības Bauskas koordinatore Tatjana Lucenko ar savu mazāko dēliņu Kristiānu (5 gadi) un puisis Mareks (13 gadi, dzīvo audžuģimenē) no Bauskas, kurš jau atkārtoti nāk palīgā darīt labos darbus. Caur šāda veida darbiem, Mareks mācās atbalstīt citus, domāt par citiem, kā arī viņam tiek stāstīts kam un kāpēc tas tiek darīts, lai rodas izpratne par mērķi un gandarījums par paveikto. Tāpat arī Kristiāns jutās atbildīgs par mazajiem uzticētajiem darbiņiem un darīja ar prieku.

    Šķirojām kancelejas preces, saldumus, zeķubikses un legingus un to visu pakojām kastēs (atbalsta Latvijas pasts), lai savukārt jau drīzumā atbalsta pakas ceļotu prom uz Talsu novadu un 16.05.2018. uz Iļģuciema ieslodzījuma vietu.
    Čakli strādājām no 11:00-15:00 un sapakojām 48 pakas uz Talsu novadu un 13 pakas uz Iļģuciema ieslodzījuma vietu. Katram bija savs uzdevums - locīt kastes, skaitīt kastes, šķirot kancelejas preces, pakot pakas, līmēt uzlīmes, utt. Tomēr nepabeidzām ieplānoto, jo pietrūka konkrēti izmēri ar zeķubiksēm un legingiem, lai pabeigtu pakot Talsu novada sūtījumu. Pakošanu pabeigšu nākamajā nedēļā, jo vēl jāpiepako iztrūkstošais, kancelejas preces un gardumi.

    Ticiet man - tas nav joka darbs, bet atbildīgs un laikietilpīgs! Tikai tie, kas to kaut vienu reizi izdara, tikai tad saprot, kas ir kas un kā tas patiesībā ir.

Liels paldies Tatjanai, Kristiānam, Marekam par čaklo darbiņu!
Liels paldies Gundegai Vārpai un Latvijas pasts par iepakojumu, kas ir ļoti būtisks šajos projektos!
Liels paldies Ruslanam Latišenokam par ziedojumu, par kuru tika iegādāti SELGA cepumi bērniem Iļģuciema ieslodzījuma vietā!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja