ziedo

    2. Ziemassvētku vecīša darbnīcas dāvaniņu talkas diena. Talkas dienā tika pakotas, pārbaudītas, marķētas, aizsaiņotas visas, NSUS biedrības birojā ienākušās gatavās Rūķu dāvaniņas un ļoti daudz dāvaniņas tika sadatavotas no saziedotajām mantām.

    Šodien dāvanu kastēs tika ielikts Loreal Baltic šampūni, matu balzāmi, krēmi / Stenders ziepītes / Arkolat krūzītes, tasītes, karotītes / vilnas zeķes / skaisti piekariņi / sapņu ķērāji / cepumi, konfektes, rokudarbs - auduma pleca somiņas / skaistas kartiņas, kuras gatavotas ar mīlestību gan no Latvijas, gan no Anglijas. Pilnīgi viss no sirds un ar labām domām dāvināts Ziemassvētku projektam.

    Par to, kur iepakot visus ziedojumus, parūpējās Latvijas pasts, par ko liels paldies. Šāds atbalsts jau saņemts NSUS biedrībā jau otro gadu pēc kārtas un tas ir liels atspēks dāvaniņu laikā.

    Kopskaitā šodien tika sapakotas 213 dāvanu kastes - 156 pārbaudītas un 57 sagatavotas no jauna, kuras ceļos pie senioriem un pansionātiem, aprūpes centriem un veco ļaužu mājām.

Liels paldies visiem ziedotājiem!
Liels paldies Kristīnei Grīnai par palīdzību šodienas darbā!
Darbojāmies no 10:00 - 18:00  - svētku diena un svētīgā darba diena :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja