T.: +371 26667444

   Tikko ir sācies novembris un klāt ir arī 1. Ziemassvētku vecīša darbnīcas dāvaniņu talkas diena. Talkas dienā tiek pakotas, pārbaudītas, marķētas, aizsaiņotas visas, NSUS biedrības birojā ienākušās gatavās Rūķu dāvaniņas.

    Šodiena bija nedaudz citāda, jo gatavojām dāvaniņas no saziedotajām precēm, meistaru darbiņiem, saldumiem, utt.

    Šodien dāvanu kastēs tika ielikts Loreal Baltic šampūni, matu balzāmi, krēmi / Stenders ziepītes / Arkolat krūzītes, tasītes, karotītes / vilnas zeķes / skaisti piekariņi / ziediņi-atstarotāji / cepumi, konfektes, lakatiņi, šallītes, cimdiņi, rokudarbs - auduma pleca somiņas / My Print kartiņas, kuras tika aizpildītas "Iepazīsti savējos 2017" pasākuma laikā Ķekavā. Pilnīgi viss no sirds un ar labām domām dāvināts Ziemassvētku projektam.

    Par to, kur iepakot visus ziedojumus, parūpējās Latvijas pasts, par ko liels paldies. Šāds atbalsts jau saņemts NSUS biedrībā jau otro gadu pēc kārtas un tas ir liels atspēks dāvaniņu laikā.

    Visas kastes netika pilnīgi sagatavotas, jo pietrūka saldumi un higiēnas preces, kas tiks papildināts pie pirmās iespējas. Kopskaitā šodie tika sapakota 51 dāvanu kaste, kuras visas ceļos pie senioriem un pansionātiem, aprūpes centriem un veco ļaužu mājām.

Liels paldies visiem ziedotājiem!
Liels paldies Kristīnei Grīnai par palīdzību šodienas darbā!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja