ziedo

NSUS biedrība 2016. gadā ir uzsākusi sadarbību ar ārvalstu organizācijām, kuras piedāvā multifunkcionālās medicīniskās mēbeles un iekārtas - multifunkcionālās gultas, mitrumizturīgos matračus, galdus (pie gultas, guļošiem cilvēkiem), ratiņkrēslus, atbalsta palīgierīces, vannas istabas krēslus un citas lietas (drēbes, apavus, segas).

Visu mēbeļu un iekārtu statuss ir "LIETOTS".

Šīs mēbeles tiek iegūtas no dažādu valstu labdarības organizācijām, kuras sadarbojas ar slimnīcām un sociālajiem centriem un iekārtas iegūst, kā ziedojumu. Mēbeles tiek vestas ar lielajām mašīnām - fūrēm, kuru ietilpība ir līdz 120 m3.
Ja Jums ir nepieciešamas šāda veida medicīniskās mēbeles, lūgums sazināties ar NSUS biedrību un darīt zināmas Jūsu vēlmes norādot kādas tieši mēbeles nepieciešamas un to skaits.

VOLKER

NSUS biedrība, ik pa laikam, saņem piedāvājumus no dažādām ārvalstu organizācijām ar konkrētām iekārtām un to uzskaitījumu, kuras pieejamas uz katru konkrēto brīdi, kā arī iespējamajiem piegādes datumiem uz Latviju.

NSUS piedāvā šo iespēju:
1. Juridiskām personām - Sociālajiem aprūpes centriem, panijām, bērnu namiem, sociālajiem dienestiem, slimnīcām
2. Privātpersonām - ja ir plānota lielā krava uz Latviju, tad var paredzēt (ja iespējams) mēbeļu atvešanu tieši Jums, kā salikto kravu

NSUS biedrība no savas puses organizē:
1. Mēbeļu atlasi pēc Jūsu saraksta un pēc piedāvātajām iespējām no piegādes valsts organizācijas sadarbības partnera puses
2. Loģistikas pakalpojumu un mēbeļu piegādi Jūsu norādītajā adresē

Jums nepieciešams:
1. Veikt priekšapmaksu par šīs kravas piegādi no ziedojuma piegādes valsts organizācijas uz Jūsu norādīto adresi Latvijā
2. Nodrošināt noliktavas telpas, jeb vietu šīs kravas izkraušanai un uzglabāšanai
3. Cilvēku resursu, kuri šo kravu izkraus Jūsu norādītajā adresē

Uzmanību!
Patlaban pieteikumi tiek pieņemti tikai ne mazāk, kā uz puskravu (pilnas kravas 96 m3 un 120 m3)

Uz jebkuru jaunu mēbeļu piedāvājumu Jums ir jāreaģē ļoti operatīvi, jo piedāvājums negaida. Ja nepaņem NSUS biedrība vai biedrības paspārnē esošie centri, tad tiek piedāvāts citiem visā plašajā pasaulē!

Pievienojies Facebook un seko līdzi jaunumiem

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444