ziedo

    "Eņģeļa pasts" projekta idejas rašanās brīdī aizdomājos par to, ka vēstules saņemšanas brīdī, vēstules saņēmējs varētu gribēt rakstīt arī atpakaļ atbildi. Tieši šī iemesla pēc projekta noteikumos ierakstīju, ka cilvēki pēc izvēles var arī norādīt savu atpakaļ adresi bet tas nav obligāti.

    Šim ieteikumam ir divas medaļas puses.

    Eņģeļiem ir jāņem vērā, ka pansijās, aprūpes centros, ciemos dzīvo daudz un dažādi cilvēki, ar dažādiem dzīves gājumiem, dažādiem dzīves stāstiem un dzīves uztveri. Kā arī centros dzīvo cilvēki ar dažādām garīgās atpalicības problēmām, kas liedz atbilstoši domāt un rakstot Jums atbildi, var sarakstīt daudz un dažādas neatbilstošas lietas un faktus. Kā arī citas rakstura vai saprašanas problēmas.

    Vēlos Jums ieteikt pievērt uzmanību uz sekojošo: Ja esat saņēmis atpakaļ vēstuli ar lūgumiem par finansēm, drēbēm, citām mantām, lūgums nemesties palīgā un neko nesūtīt. Jums jāsazinās ar NSUS biedrības vadītāju (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26667444) un jānoskaidro patiesā situācija dabā un tikai tad jārīkojas, ja to vēlēsieties.

    Cilvēki ir dažādi un izkontrolēt, ko viņi Jums raksta atpakaļ, nav nedz personāla pienākums, nedz tiesības, tieši šī iemesla pēc Jums pašiem ir jāsaprot, ka atsaukties uz vēstuli, kurā cilvēks stāsta par apstākļiem centrā, par grūto dzīvi un kaut ko prasa, jāuztver ar vēsu prātu.

    Jums atbildēs būtu jāsaņem vēstule, kurā cilvēks pasakās par Jūsu sūtījumu, pastāsta par savu ikdienu, par savu dzīvi kopumā, bet neko neprasa un nelūdz.

    Par visiem neskaidriem jautājumiem lūgums sazināties tikai un vienīgi ar NSUS biedrības vadītāju.
    Paldies par atbalstu! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location