ziedo

NSUS "Atbalsta spārns"

    Projekts aktīvs!

    "... es nesīšu Tevi uz sava spārna, līdz Tu varēsi turpināt savu ceļu pats...."
    NSUS labdarības biedrība uzsākusi projektu “Atbalsta spārns”, kurā savu dalību var pieteikt pansionāti, aprūpes centri, kā arī privātpersonas, kurām kāds piederīgais ir īslaicīgi ārstniecības iestādē, jeb ievietots aprūpes centrā bet pats dzīvo ārpus Latvijas, jeb tālu prom no šī aprūpes centra un nevar bieži apmeklēt savu piederīgo centrā vai ārstniecības iestādē.

Lasīt tālāk ...

"Atbalsta spārns" darbiņi centros

    Saraksts ar nepieciešamajiem darbiņiem, kas palīdzētu un atbalstītu tos cilvēkus, kuri atrodas aprūpes centros, pansionātos. Ja esi gatavs kādu dienu veltīt šiem cilvēkiem no sirds, tad atrodi sarakstā to, kas Tev liekas labprāt darāms un piesakies par brīvprātīgo šim labajam darbiņam.
    Aprūpes centri un pansionāti visā Latvijā gaida Jūs ciemos ar nelielu atbalstu. Ieplāno kalendārā vienu dienu mēnesī, vai divreiz mēnesī uz kādām 2 (divām) stundām un dodies uz sev tuvāko centru darīt labos atbalsta darbiņus, bet vispirms izlasi projekta noteikumus.

    UZMANĪBU! Bez saskaņošanas ar projekta organizatoru - NSUS biedrību, uz centriem doties nevajadzētu. Paldies par sapratni!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Projekts Facebook, kur nepieciešams pievienoties

Lasīt tālāk ...