ziedo

Projekts slēgts
Mēs visi zinām un atceramies savu bērnību, it sevišķi tie, kuri dzimuši 60tajos, 70tajos gados (mana bērnība), kad pucējamies uz dažādiem svētkiem - bērnu dārza pasākumiem, skolas ballēm, klases vakariem, jā, jā arī pirmajiem randiņiem, mums bija svarīgi uzvilt savu labāko un skaistāko tērpu un doties izpriecāties un tajā pat laikā neizskatīties sliktākam, kā citiem bērniem. Diemžēl katram bija sava rocība un ne visi varēja piedalīties šajos pasākumos, jo nebija atbilstoša apģērba.

    Atceroties savus skolas gadus un to laiku, kda mācījos mūzikas skolā. Ik pa laikam bija atskaites koncerti un zinu, kā izskatījās tie bērni, kuriem vecāki nevarēja atļauties atbilstošu apģērbu. Savukārt tie, kam tāds bija, jūtās īpaši.

    Nekas jau īpaši nav mainījies šodienā, tikai plaisa starp tiem, kuri var atļauties un kuri nevar - palikusi daudz lielāka. Pasākumi joprojām tiek organizēti, krietni vairāk un līdz ar to arvien vairāk bērnu, jauniešu, arī pieaugušo nevar tajos ierasties, jo nevis nevēlas, bet nav atbilstoša tērpa.
    Biedrība ikdienā saskaras ar lūgumiem gan telefoniskiem, gan e-pastā, kur tiek lūgts palīdzēt ar svētku tērpa atrašanu vai iegādi, jo kādam ķiparam vai pusaudzim tāds nav pieejams un līdz ar to jāpaliek mājās, kad citu dosies uz skolas pasākumu.
    Tajā pat laikā šāda veida lūgumi ienāk arī no pieaugušo pasaules un tieši senioriem, jo nav finanšu, lai iegādātos tērpu koncertam, teātrim, līdz ar to jau gadiem neizdodas apmeklēt nevienu saviesīgu pasākumu.

    Es zinu, ka mums skapjos bieži vien stāv tieši pasākumu tērpi, kuri palikši par mazu, vairs īsti nepatīk, un no kuriem mēs labprāt atbrīvotos. Tad nu pienācis laiks to izdarīt. Arī man ir kāda kleita, kura uzvilkta divas reizes un kuru esmu gatava ziedot kādai meitenei, lai savukārt viņa kādā pasākumā justos, kā princese un izbaudītu šo sajūtu pilnā apmērā. Tajā pat laikā var ziedot arī aksesuārus - mazās somiņas, bižutēriju, tikai patiešām ļoti labā stāvoklī.

Varam nolikt sev mērķi - 100 skaistas kleitas / kleitiņas
un 100 tērpi vīriešu kārtas pārstāvjiem, jeb vairāk ..... :)

    Dosim iespēju savam balles tērpam kļūt par balles tērpu kādam citam un tādā veidā tiek dota iespēja šiem bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem iziet no mājas, apmeklēt sev vēlamos pasākumus un justies lieliski.

     Kas Tev būtu jādara?
    Ziedo savu balles tērpu NSUS biedrībā - meitenēm, puišiem, dāmām, kungiem, bērnu dārza mazajiem un jebkādus izmērus.
    Tikai atceries:
1. Tam jābūt nevainojami tīram;
2. Bez defektiem;
3. Ar visām sastāvdaļām (jostiņas, striķīši, podziņas, lentiņas, kas ir bijušas un to iztrūkums neļauj izmantot tērpu);
4. Tam jābūt izgludinātam / nesaburzītam;
5. Tam jābūt iepakotam tērpam paredzētā maisā (caurspīdīgā) un ar pakaramo;
6. Ja tērps ir ilgi stāvējos skapī, tad ieteicams aizņest uz ķīmisko tīrītavu, tādejādi cienot nākamo īpašnieku;
7. Klāt vari pievienot kādu kartiņu ar vēstījumu jaunajam tērpa īpašniekam, padarot šo ziedojumu īpašāku.
8. Ar teikto "balles tērps / pasākuma tērps" arī ir domāts balles tērps/pasākuma tērps. Šoreiz tās nebūs blūzes, džemperīši ar spīgulīšiem, korsetes, vienas pašas uzvalka bikses vai tikai žakete. Jābūt apaļam komplektam vai vienā gabalā (kleitas).

    Pirms ziedošanas sazinies ar NSUS biedrību, atsūtot bildi ar savu tērpu, kā arī tērpa nogāde ir Tavā ziņā. Jānogādā Daugavgrīvas ielā 49k1-5, Rīga iepriekš sazinoties par piegādes laiku. Biedrība ir tiesīga nepieņemt tērpu, ja tas neatbilst nosacījumiem. Diemžēl. Tas viss tikai cieņas pēc pret  nākamajiem tērpu īpašniekiem.

    Ja vēlaties, Jūs varat arī iegādāties veikalā jaunu tērpu un tad noziedot NSUS biedrībā. Nav būtiski kāds izmērs, galvenais, ka kādam būs iespēja to saņemt un izbaudīt lielisko sajūtu kādā no saviem pasākumiem.

    Pastāstiet par šo projektu draugiem, paziņām, kolēģiem! Noteikti kāda skapī ir kas skaists un ziedojams! Kā arī Jūs varat iesūtīt savu bildi (ja to drīkstēs publiskot), kurā esat savā svētku tērpā (no kāda pasākuma), pirms viņu ziedojiet! Bilde tiks publicēta kopējā galerijā.

Tērpu savā īpašumā varēs iegūt par enerģijas apmaiņu / ziedojumu 1,00 EUR, kas savukārt tālāk tiks novizīts citiem labdarības projektiem!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Svētku tērpi, kas jau atrodas NSUS birojā: