ziedo

NSUS Funkcionālo mēbeļu noliktava

NSUS noliktava uz 10.03.2020.

Lasīt tālāk ...

NSUS piedāvā funkcionālās medicīniskās mēbeles

NSUS biedrība 2016. gadā ir uzsākusi sadarbību ar ārvalstu organizācijām, kuras piedāvā multifunkcionālās medicīniskās mēbeles un iekārtas - multifunkcionālās gultas, mitrumizturīgos matračus, galdus (pie gultas, guļošiem cilvēkiem), ratiņkrēslus, atbalsta palīgierīces, vannas istabas krēslus un citas lietas (drēbes, apavus, segas).

Visu mēbeļu un iekārtu statuss ir "LIETOTS".

Šīs mēbeles tiek iegūtas no dažādu valstu labdarības organizācijām, kuras sadarbojas ar slimnīcām un sociālajiem centriem un iekārtas iegūst, kā ziedojumu. Mēbeles tiek vestas ar lielajām mašīnām - fūrēm, kuru ietilpība ir līdz 120 m3.
Ja Jums ir nepieciešamas šāda veida medicīniskās mēbeles, lūgums sazināties ar NSUS biedrību un darīt zināmas Jūsu vēlmes norādot kādas tieši mēbeles nepieciešamas un to skaits.

Lasīt tālāk ...

Guļošu cilvēku aprūpe mājas apstākļos

    NSUS biedrība, kopš 2016. gada beigām un līdz šim brīdim, atbalstot privātpersonas un saprotot, to, cik sarežģīti ir aprūpēt mājas apstākļos tuvos cilvēkus, ja nav pienācīgu mēbeļu iekārtu (gultu, galdiņu, utt), ir piešķīrusi bezatlīdzības lietošanā jau 3 multifunkcionālās gultas (t.sk. matracis) vadāmas ar pulti, kā arī funkcionālos galdiņus, lai ikdiena guļošajam cilvēkam un aprūpētājam kļūtu daudz vieglāka.

Lasīt tālāk ...