T.: +371 26667444

NSUS labdarības biedrība ikdienā sadarbojas sociālajos projektos ar vairāk, kā 100 sociālās aprūpes centriem visā Latvijā (vairāk, kā 7000 cilvēku), kā arī ar sociālajiem dienestiem, pašvaldībām. Ik pa laikam tiek atsūtīti lūgumi, jo nepieciešamas dažādas ikdienišķas lietas. Tajā pat laikā, kādam no Jums arī ir kas mājās lieks un labprāt Jūs to ziedotu kādam (drēbes, apavi, televizori, datori, riteņi, mēbeles, gultasveļa, segas, utt.). Kā arī biedrība saņem telefona zvanus un e-pastus, ka ir lietas, ko cilvēki labprāt ziedotu, bet nav zināms, kur, kam un kā to izdarīt.

Padod ziņu, ja ir kas tāds, ko vēlies ziedot. Kā arī Tu pats varēs sazināties ar centra atbildīgo personu un sarunāt ziedojuma nogādi vai paņemšanu.

OBLIGĀTS NOSACĪJUMS: Visām mantām jābūt tīrām, darba kārtībā. Ja tās ir drēbes vai gultasveļa, tad pārskalotām. Ja ir defekti, tad par to jāinformē ziedojuma saņēmējs, pirms ziedojuma nodošanas.

 

Līga Uzulniece
NSUS labdarības biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.