T.: +371 26667444

Projekts aktīvs!

    Ļoti nepieciešami aktivitāšu dēlīši un priekšautiņi, gan arī spilventiņi - cilvēkiem (gan jauniem, gan veciem) ar roku kustību traucējumiem (pēc insultiem, jeb iedzimtām kaitēm), lai atjaunotu un/vai palīdzētu uzturēt pirkstu, roku kustības, kas savukārt ļaus cilvēkam būt patstāvīgam un sevi aprūpēt.

Aktivitāšu dēlīši:
   
Furnitūra un virsū piestiprināmās lietas atrunājamas konkrētā sarunā - durvju ķēdīte, piekaramā atslēdziņa, krampītis, aizbīdnītis, kurpju šņores sasiešana, laukumi ar dažādu tekstūru, gaismas slēdzis (mazs), dažādi klucīši (uz skrūves) kas grozāmi ap savu asi, ritenītis, mini skaitāmkauliņi, bumbas - ezītis, rāvējslēdzējs, rozete ar kontaktdakšu, dažādas savienojamas ķēdītes, koda piekaramās atslēdziņas.

Finiera pamatnes biedrībā jau ir.
Nepieciešami vismaz 30 aktivitāšu dēlīši


Aktivitāšu priekšautiņi:
    Ja vari tādus uzšūt un dāvināt biedrībai, būšu par to pateicīga to cilvēku vārdā, kuriem tādi nepieciešami ikdienā. Priekšautiņi var būt darināti no audumu atgriezumiem un tādā veidā padarīti krāsaini un dzīvespriecīgi. Virsū uzšūti dažādi knibulīši, kurus var virpināt pirkstos, kaut kas pinams, sienams.

Nepieciešami vismaz 100 aktivitāšu priekšautiņi


Aktivitāšu spilventiņi:
    Ja vari tādus uzšūt un dāvināt biedrībai, būšu par to pateicīga to cilvēku vārdā, kuriem tādi nepieciešami ikdienā. Spilventiņi var būt darināti no audumu atgriezumiem un tādā veidā padarīti krāsaini un dzīvespriecīgi. Virsū uzšūti dažādi knibulīši, kurus var virpināt pirkstos, kaut kas pinams, sienams.

Nepieciešami vismaz 50 aktivitāšu spilventiņi


Atrasti jaunie saiemnieki:
1. Ērgļu SAC - STĀSTS
2. SAC Zemgale - STĀSTS
3. ...

Saistītie raksti:
1. Pašdarināti aktivitāšu priekšautiņi domāti senioriem
2. ...

 

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: ziedojums aktivitāšu priekšautiem un dēlīšiem
______
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ZIEDOJUMU POGA1

aktivitates

aktivitasu prieksauts

spilvens