T.: +371 26667444

    Projekts pabeigts!

    Šodien SIA “Milur” sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrs “Auce” saņēma ilgi gaidīto multifunkcionālo mēbeļu kravu no NSUS biedrības sadarbības partnera Aima biedrības (Francija). Šī ir 1. NSUS biedrības multifunkcionālo mēbeļu un iekārtu krava 2017. gadā no Francijas un jau 3. krava, kopš 2016. gada.

    Šī krava gan kopā domāta 3 dažādiem aprūpes centriem Latvijā, bet lielākā daļa šoreiz bija paredzēta tieši Auces aprūpes centram. Centram augot, nepieciešamas jaunas un funkcionālas gultas vietas jaunajiem centra klientiem (senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām). Patlaban tiek plānots apdzīvot jaunas centra istabiņas/palātas, administratīvais korpuss, sanitārās telpas, medicīnas personāla telpas, atpūtas telpa klientiem un tam visam nepieciešamas multifunkcionālās mēbeles, dažādas iekārtas un mīkstās mēbeles, kā arī dažādas palīgierīces.
    Auces aprūpes centrs šodien saņēma 30 multifunkcionālās gultas+matrači, skapīši, elektriskie ratiņkrēsli, krēsli un mīkstie krēsli, mīkstās mēbeles (dīvāni), funkcionālie galdiņi (izvietojami pie gultām), MIX brēbes un apavus.

    Vēl jau tiks viss saskaitīts, pārbaudīts, kā arī notiks izjaukto gultu atpakaļ salikšana, jo pirms veduma gultas tiek izjauktas, lai pienācīgi savietotu kravas auto, kā arī noteikti notiks daži nelieli remontu un atjaunošanas darbi un izvietošana jaunajās istabiņās.

    Ticu, ka šis funkcionālo mēbeļu un iekārtu vedums palīdzēs nodrošināt kvalitatīvu klientu aprūpi, klientu labsajūtu un personālam atvieglos ikdienas aprūpes darbus.

    Liels paldies, par sirsnīgo uzņemšanu, centra direktoram Jurijam un viņa sievai Lidijai, kā arī pārējai centra komandai!
    Cerībā uz turpmāku sadarbību!
    Domāju, ka atkal viens labs darbiņš kopējiem spēkiem ir padarīts!
    Liels paldies centra vadībai par NSUS biedrības atbalstu, ka atļāva izkraut Aucē visu vedumu, kas domāts citiem diviem centriem Latvijā, lai sagaidītu centrus braucam pakaļ tiem paredzētām mēbelēm un iekārtām.

Līga Uzulniece

Video skatāms NSUS Videotēkā - NSUS krava Aucē 210217

Auces aprūpes centrā jau tiek izvietotas jauiegūtās mēbeles


Auces aprūpes centra direktors Jurijs Vatčenko un sociālā darbiniece Aija Mule, kā arī NSUS biedrības vadītāja Līga Uzulniece

1. NSUS biedrības krava Aucē (2017. gads)

p.s. Mēbeļu piegādi finansē pats centrs