T.: +371 26667444

    Šogad, NSUS biedrības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" piedalījās Bauskas nodava maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes. NSUS koordinatore Tatjana Lucenko biedrībai darīja zināmas tās ģimenes un bērnus, kuriem šogad nepieciešams emocionāls atbalsts un kāds uzmundrinājums Ziemassvētku dāvaniņas izskatā. Bērniem bija jāzīmē zīmējumi un jānosūta Ziemassvētku vecītim, lai tas zinātu, ko gan bērnu sirsniņas vēlas.

    Savukārt Labie Rūķi šīs vēlēšanās piepildīja un jau Ziemassvētkos šīs ģimenes un bērni saņēma ilgi kārotās dāvaniņas, pateicoties NSUS biedrības koordinatorei, kura brauca ciemos pie katras ģimenes un nogādāja dāvaniņas tieši rokās jaunajiem saimniekiem un saimniecēm. Zemāk sekos stāsti par katru no ģimenēm un bildes, ko sarūpēja Tatjana. Bildes tiek publicētas ar bērnu vecāku atļauju.

NSUS sadalosaa josla 02

PIRMAIS STĀSTS

Kristīnes Š. ģimene
1. Raivis S. 8 gadi - mobilo telefonu (drīkst būt mazlietots, nebojāts, kārtīgs), daudz gardumus - Anita K. 121017 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"

    CITĒJU Tatjanu Lucenko: "Visu dienu Raivis ar nepacietību gaidīja ierodamies Rūķi. Nu ir sagaidīts! Brīdis pārdomās, kas varētu būt dāvanā. Dāvana tika atvērta...brīnums! Pārsteigums, neviltots prieks, nevar aptvert, ka sapnītis piepildījās! Mammai acīs prieka asaras par bērna piepildīto sapni. Raivis nevar noticēt ka tiešām telefons ir viņam, bet uz kastītes ir rakstīts viņa vārds. Tas tiešām ir viņam! Paldies Rūķim, kurš sagādāja šo pārsteigumu!
Arī man tika mīļuma un sirsnības apskāvieni par to, ka nogādāju viņam šo dāvanu.
Tik daudz pozitīvu emociju vērojot mammas un dēliņa prieku! :)"

Dāvanu sarūpēja Anita Krustiņa no Jelgavas.

NSUS sadalosaa josla 02

OTRAIS STĀSTS

    Leldes T. ģimene
9. Jānis T. 6 g. - Tuneļšalle ar cepuri, manta fūre, cimdi, LEGO konstruktors, liela saldumu paka. (kaut ko no tā visa) - Monta Z. 291117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
10. Dairis T.  4 g. - Robots transformers, rotaļu zirgs, tuneļšalle un cepure, manta smagā automašīna, liela saldumu paka. (kaut ko no tā visa) - Monta Z. 291117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
11. Reinis T. 3 g. - Rotaļu lācis (ar šalli), manta traktors vai sacensību mašīnas, tuneļšalle ar cepuri, liela saldumu paka - Diāna K. 131017 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
12. Adele T.  1g - Dāvanā vēlas saņemt kādu attīstošu rotaļlieta un grāmatiņu - Laura B. (Tīnūži) 250917 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"

    CITĒJU Tatjanu Lucenko: "Rūķis ieradās ciemos, bērni sakautrējās. Pavisam īss brīdis pagāja un bērni atplauka. Ar interesi vēroju, kā bērni atvēra un pētija savas dāvanas. Biju patīkami pārsteigta (zinot ko bērni vēlējās) ka RŪĶI ļoti precīzi piepildīja bērnu sapnīšus. Dāvanu bija daudz. Bērni gribēja apskatīt visas uzreiz, jo viss tik interesants un skaists. Bija lācītis ar šalli, mantiņa zirdziņš, mašīnas, traktors, lego konstruktors un šalles ar cepurēm - tieši tas, ko bija zīmējuši.
    Pat mazā Adele aizrautīgi darbojās ar savu jauno attīstošo rotaļlietu. Paldies RŪĶI Jums, par to ka ļoti rūpīgi un ar sirdi izvēlējāties dāvanas bērniem! Tas radīja ļoti daudz pozitīvu emociju bērniem,  mammai un man, Rūķim kas nogādāja Jūsu dāvanas. :)"

Diezgan tumšas bildes sanākušas, bet gan saskatīsiet! :)

NSUS sadalosaa josla 02

TREŠAIS STĀSTS

Zanes B. ģimenes bērni
2. Kārlis Š. 8 gadi - nepieciešamas dažādas higiēnas preces (švammītes, dušas želejas, zobu pastas, frotē dvielīši, ar multeņu tematiku) un lielu saldumu paku (raffaello, milka, kitekat, kinder surprise, haribo, snikers, tictac) - Ļubova V. 091017 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
3. Artis Š. 10 gadi - nepieciešamas dažādas higiēnas preces (švammītes, dušas želejas, zobu pastas, frotē dvielīši, ar multeņu tematiku) un lielu saldumu paku (raffaello, milka, kitekat, kinder surprise, haribo, snikers, tictac) - Inese Z. 171017 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
4. Artūrs Š. 11 gadi - nepieciešamas dažādas higiēnas preces (švammītes, dušas želejas, zobu pastas, frotē dvielīši, ar multeņu tematiku) un lielu saldumu paku (raffaello, milka, kitekat, kinder surprise, haribo, snikers, tictac) - Laura R. (Jelgava) 121017 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
5. Kristaps Š. 13 gadi - nelielu/nedārgu mūzikas centru, nepieciešamas dažādas higiēnas preces (švammītes, dušas želejas, zobu pastas, frotē dvielīši), lielu saldumu paku (raffaello, milka, kitekat, kinder surprise, haribo, snikers, tictac). (kaut ko no tā visa) - Monta Z. 291117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"

    CITĒJU Tatjanu Lucenko: "Ģimenīte, kurā mamma viena audzina bērnus. Artūrs sagaidīja mani, palīdzēja sanest dāvanas. Puiši ar lielu interesi pētija kastes. Kad dāvaniņas tika izdalītas, sākās jaukākais brīdis, dāvanu izpēte. Neskatoties uz to ka bērni zīmēja ko citu, visas dāvanas bija ļoti praktiskas, interesantas un bērniem radīja prieku. Lego konstruktors, ko nelūdza, bet saņēma, izraisīja lielu prieku. Pat saņemtie šampūni, ziepes, dušas želejas, dvieļi sajūsmināja puišus. Par saņemto saldumu daudzumu bija ļoti pārsteigti. Vecākais puisis ir ļoti kautrīgs, bet saņemot savu sapni - mūzikas centru, atvērās, uzreiz izpētīja dāvanu un savienoja mūzikas centra vadiņus, jo ļoti gribējās dzirdēt, kā skan. Paldies RŪĶIEM par bērnu smaidiem!

Diezgan tumšas bildes sanākušas, bet gan saskatīsiet! :)

NSUS sadalosaa josla 02

CETURTAIS STĀSTS

Jolantas A. ģimenes bērni
6. Laura V. 9 gadi - Vēlas saņemt lielu lelli ar dažādām drēbēm un daudz dažādus gardumus - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
7. Erika B. 11 gadi - Vēlas saņemt gitāru (var būt mazlietota, darba kārtībā), lai mācītos gitārspēlei (tas ir sapnis) - Anita K. 121017 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
8. Līga B. 13 gadi - Vēlas saņemts dažādas puzes ar 1000 gabaliņiem (ainavas ar ūdeni, dabu). Tās tiks saliktas un, kā gleznas izvietotas istabā pie sienas. - Liena S. ar ģimeni 250917 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"

    CITĒJU Tatjanu Lucenko: "Trīs meitenes - trīs sapnīši: puzzle, ģitāra un lelle. Sapņi piepildīti! Pat vairāk. Vienas puzzles vietā divas. Liels bija pārsteigums. Un skastas bildes, kuras izraisīja pārdomas, kuru tad sākt pirmo likt kopā. Ļoti sirsnīga vēstule atbildē uz meitenes rakstīto. Ģitāra, kuru tagad no rokām neizlaidīs un cītīgi mācīsies spēlēt. Futlārī saldumi un apsveikuma kartiņa, kurus uzreiz nepamanīja. Meitene laimīga! Lelle, ar kuru varēs spēlēties, silts pleds un saldumi. Izrādījās ka meitene ir salīga, pleds, kuru negaidīja, viņai ļoti noderēs.
    Paldies RŪĶIEM par sarūpētām dāvanām un bērnu smaidiem!
    Liels bija mans pārsteigums, kad pienāca man klāt Lauriņa un pasniedza saldumiņu no savas dāvanas ar vārdiem "paldies ka atvedi mums šīs dāvanas". Acīs saskrēja asaras, bet nedrīkstēju tās izrādīt, bērns taču saka to no sirds.
    Meitenes laimīgas, mamma arī. Uz atvadām silti, mīļuma pilni apskāvieni un noruna ka tiksimies vēl. :)"

NSUS sadalosaa josla 02

PIEKTAIS STĀSTS

Būs te ....