ziedo

Šonedēļ NSUS labdarības biedrība ciemojās sociālajā aprūpes centrā "Sērmūkši" kopā ar 5 suņu meitenēm un viņu saimnieku/kinologu Viktoru Mucenieku. NSUS biedrība šādus pasākumus organizē jau kopš 2016. gada, tādejādi iepriecinot aprūpes centra iemītniekus un rūpējoties par viņu labsajūtu, par spīti visām dzīves un veselības likstām.

Šis gads nav izņēmums un projekts "Kanisterapija senioriem un īpašiem cilvēkiem" turpinās. Tas gan iespējams pateicoties uzņēmējam Aigaram, jo šie braucieni pa Latviju prasa administratīvos un degvielas resursus un tam nepieciešami finansiāli līdzekļi un tie nav mazi.

Pateicoties finansiālam atbalstam, 01.02.2019. bija iespēja iepriecināt cilvēkus SAC Sērmūkši un ciemošanās diena bija arī centra 1. Dzimšanasdiena - tātad svētki ir izdevušies mums visiem.

Kā jau parasti tas šādos pasākumos notiek - katram no centra iemītniekiem tikšanās ar suņu meitenēm bija citāda. Kāds bija neizsakāmi priecīgs, kādam bira aizkustinājuma asaras, jo atcerējās savu sunīti. Kādam bija bailes un tās tika pārvarētas, noglaudot kādu no suņu meitenēm. Kāds tikai vēroja notiekošo no malas. Katram sava emociju gamma, kas skatāma bildēs.

Liels paldies Uzņēmējam Aigaram par finansiālo atbalstu!
Liels paldies Viktoram Muceniekam, Biedrība "Maigais suns" par suņu meiteņu ciemošanos!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location