ziedo

    Mārcienas pansionāta ļaudis (45 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Viss sapnīšu saraksts redzams Šeit

NSUS sadalosaa josla 02

Vēstules no pansijas direktores Daces Zeiles:
"Nosūt bildes par īstenotajiem sapnīšiem ar ļoti pārsteigtajiem senioriem (publicēšanai bilžu skaitu vari samazināt), kad tik ātri tika īstenoti  viņu sapnīši, tāpat  par jaukajiem un skaistajiem Lieldienu apsveikumiem un  svētku saldumiem.

* Laimas kundze jūtās patīkami iepriecināta par  vitamīniem un roku krēmu.
* Marijas M kundze neticēja, ka tiks īstenots viņas sapnis - tējkanna un somiņa - pateica sapnīti ar domu, ka tik dārgas lietas netiks uzdāvinātas.
* Mirdza  saņemot mīļotās smaržas (ar rezervīti) atrādīja esošo pustukšo Dzintara smaržiņas REVERANS un bija ļoti patīkami aizkustināta par siltajām, mīkstajām, viņas mīļākajā krāsā noadītajām zeķītēm.
* Venerandu līdz asarām aizkustināja saņemtais plānais dūnu spilventiņš ar spilvendrānām. No pārsteiguma bija samulsusi un neticēja, ka tas tiešām ir domāts viņai.
* Vija A. - bija pārsteigta par lielo dāvanu kasti un tās saturu. Nekavējoties tika uzmērītas čības un nogaršotas dzērvenes pūdercukurā. Pasmaržojot ziepes izteicās, ka tās smaržojot pēc končām.
* Vilis S. saņemot  savus mīļākos saldumus , no prieka bija gatavs dalīties  ar visiem.

Neskatoties, ka kādam jau bija nedaudz piemirsies viņa sapnītis, saņemot dāvanas un apsveikumus, ritēja  prieka asaras un neskaitāmie paldies sapnīšu īstenotājiem."

 

Līga Uzulniece

Komentāri (2)

Labdien!
Vēlētos nosūtīt arī kādu starptautisku paciņu, piemēram, uz Nīderlandi. Kā man atrast nepieciešamo informāciju?
Paldies!
Cieņā,
Ženija Krūzmētra

  Attachments
 
  1.    Ženija Krūzmētra
  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location