T.: +371 26667444

    .... šodiena - viena varenjauka, saulaina, draudzīga, labestības pilna, atkalredzēšanās diena Ērgļu sociālajā aprūpes centrā.
    Šodien tapa realizēts sen lolots sapnītis Ērgļu sociālā aprūpes centra rehabilitētājai Ināras kundzei (60) - Velosipēds. Par šo sapnīti uzzināju saņemto vēstuli-lūgumu no Ērgļus SAC direktores Ievas Dūdumas.

    CITĒJU IEVU: Mūsu ilggadējai darbiniecei - sociālajam rehabilitētājam Inārai (60 g.) ir savs sapnītis, kas saistīts ar darbu Ērgļu SAC - VELOSIPĒDS. Viņa ikdienā dodas ar velosipēdu uz veikalu, aptieku un pastu, lai iemītniekiem piegādātu nepieciešamās lietas. Vecais velosipēds ir ilgi kalpojis un vairs tik labi neripo. Vai būtu tāda iespēja pievienot arī viņu šajā akcijā?
    Daudz nebija jādomā un es šo lūgumu ievietoju "Eņģeļa pasts" projektā - «.... arī vecie cilvēki sapņo!» un aicināju Eņģeļus uz šī sapnīša realizēšanu ..... UN MUMS IZDEVĀS! :)

    Šodien devos uz Siguldu pie Maritas Ribas uz "Veloriba" un iegādājos šo velsipēdu par Eņģeļu saziedoto naudiņu, lai savukārt tālāk dotos un Ērgļu aprūpes centru pie Ināras kundzes un pārsteigtu viņu......un tas patiešām izdevās. Klāt, papildus velosipēdam, sarūpēju Inārai arī dāvaniņu - veselības profilaksei vitamīnu devu un sieviešu lietiņas pavasarim un skaistumam.

    To sajūtu, kas valdīja tiekoties ar Ināru, aprakstīt nevar un bildes un video to diezin vai Jums nenodos, bet tās bija fantastiskas, gandarījuma pilnas...... bet mēģiniet tās noķet.....

   Šodien arī tapa realizēts sapnītis par zālēm kādam kungam, kuras maksā pietiekami daudz, bet ir tik ļoti nepieciešamas katru mēnesi. Kā arī kāds cits kungs mūsu klātbūtnē saņēma savu sapnīti - elektrisko bārdas dzenamo aparātu.

   Un tad vēl sakiet, ka nav jauka diena un superīgi līdzcilvēki?! Lieliski! :)
    Liels paldies visiem Eņģeļiem, kā arī liels paldies par atbalstu Maritai Ribai "Veloriba" īpašniecei! :)

 Līga Uzulniece

Ināras mirklis VIDEO

Kunga mirklis VIDEO