T.: +371 26667444

    Veronika apmeklēja vasaras nometni un saka paldies par sniegto atbalstu!

    Šodien mani uzrunāja sadarbības partneris - biedrības "Maigais suns" vadītājs Viktors Mucenieks, ar kuru sadarbojamies jau vairāk, kā 3 gadus un vedam, nesam, dāvinām prieku tiem cilvēkiem visā Latvijā, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Šodien ienāca lūgums palīdzēt finansiāli, lai savukārt Viktors varētu atbalstīt kādu pusaudzi meiteni, vārdā Veronika, ar kuru biedrības vadītājam Viktoram dzīves ceļi krustojās jau pirms 7 gadiem, meiteni satiekot kādā no bērnu namiem.

    Veronikai tagad jau ir 20 gadi un joprojām ir dažāda veida veselības problēmas, kā arī dzīve nav žēlojusi un "mētājusi" no bērnu nama pie audžu vecākiem, kur atkal lūzusi dzīve un tad uz kādu veselības iestādi, kas meitenei nebūt nav palīdzējis atgūties, bet tieši pretēji, salauzis un iedragājis veselību vēl vairāk.

    Patlaban Viktors ir apņēmies Veronikai sniegt iespēju dalībai vasaras nometnē, nogādājot Veroniku turp uz nometni (Amatas novadā) un atpakaļ uz mājām. Nometnes laiks no 01.07.- 07.07., un tai nepieciešams finansējums, kas mērāms 120,00 EUR, kas biedrībai "Maigais suns" patlaban nav paceļams. Nometnē meitenei būtu iespēja nedaudz atgūties, mainīt ikdienas nomācošo vidi, "restartēt" veselību, apgūt dažādas sociālas prasmes un vienkārši atpūsties pozitīvā gaisotnē.

    Es sev pajautāju, kas gan ir 120,00 EUR, ja ar to būs atbalstīts kāds jauns cilvēks, kuram iespējams tas dos jaunu atspērienu dzīvē un domāju, ka tāda summas mums kopējiem spēkiem ir iespējama. Lūdzu atbalstīsim šo Viktora mazo, bet tik svarīgo projektu un dosim Veronikai iespēju kļūt priecīgākai, smaidīgākai, veselākai un motivētākai, ziedojot naudiņas Nometnes apmeklēšanai un ceļa izdevumiem.

Nepieciešamā summa 120,00 EUR ir saziedota! :)

Arī Tu vari ziedot šim veselību veicinošajam labdarības projektam:
NSUS biedrība
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Veronikas nometnei

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444

veronika nometne1