T.: +371 26667444

    20.12.2017. NSUS biedrība devās ciemos, projekta "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" ietvaros, lai iepriecinatu mazos un lielos bērnus un veltītu viņiem nedalītu uzmanību šajā svētku laikā.
    Filiāle “Teika” nodrošina ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem invalīdiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem no 4 līdz 18 gadu vecumam un pilngadīgām personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem.

    Centrā mūs sagaidīja forši, atvērti, smaidīgi un ļoti rosīgi bērni un jaunieši, kas nepacietīgi gaidīta savu svētku pasākumu un pats galvenais - savas ilgi gaidītās dāvaniņas.
    Koncertā piedalījās paši bērni - spēlēja leļļu teātri, dziedāja, dejoja, spēlēja dažadus mūzikas intrumentus - bungas, stabulīti. Gāja rotaļās un priecājās no sirds. Savukārt Ziemassvētku vecītis visus iepriecināja ar gitārspēli un dziesmām.

    Visu laiku apkārt valdīja rosība, prieka izsaucieni, patiesas emocijas un gaiss "uzkarsa" līdz pat 100 grādiem. Dāvaniņu saņemšanas brīdis bija īpašs, jo katrs saņēma tieši to, ko bija vēlējies, par ko bija parūpējušies Labie Rūķi.

    Brīdī, kad apciemo "īpašus" bērnus, tas liek pārdomāt dzīves vērtības, pārdomāt to, pēc kā mēs tiecamies ikdienā, bet kas patiesībā mums nebūt nav vajadzīgs. Šāda tikšanās liek pārdomāt mūsu attiecības ar līdzcilvēkiem un saviem mīļajiem cilvēkiem un novērtēt to, kas mums ir dots.

Liels paldies Labajiem Rūķiem par lieliskajām un pārdomātajām dāvaniņām!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

1. Marsels (12) – mīkstās mantas Vinniju Pūku, Ēzelīti Iā un Tīģerīti; mantiņu čūsku; piekariņu ar žirafi; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Marsels ir ļoti laipns un komunikabls, izpalīdzīgs un atbildīgs. Ļoti patīk spēlēties ar dinozauriem, mīkstajām mantām, likt puzles un braukt ar riteni. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ -"DĀVANA GATAVA!"
2. Kaspars (17) – 32 GB zibatmiņu vai 16 GB mikro karti datoram; mugursoma; dezodorants; saldumi. Kasparam ļoti patīk darbs ar datoriem un cita veida tehniku, ar lielu prieku meklē receptes un gatavo jaunus ēdienus. - Ieva U. (Mārupe) 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
3. Semo Nīls (7) – krāsojamās grāmatas; zīmēšanas piederumi; mīkstu mašīnu (kā mīksto mantu); policijas mašīnu ar skaņu; saldumi. Semo Nīls ir ļoti dzīvespriecīgs, komunikabls, aktīvs. Patīk piedalīties gan sporta spēlēs, gan likt puzles un zīmēt, īpaši patīk krāsot krāsojamās grāmatās. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
4. Lolita (12) – liela lelle ar gariem matiem; rokassomiņa; matu sprādzes (meitenei īsi mati); saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. Lolita ir ļoti aktīva, dzīvespriecīga un komunikabla. Patīk citu cilvēku sabiedrība, dažādas rotaļas un izskatīties kā mazai dāmai. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
5. Guna (9) – leļļu bēbītis ar drēbēm un knupīti; elektroniskā spēle, kur spaida podziņas; saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. Guna ir aktīva un komunikabla, viņai ļoti patīk spēlēties ar leļļu bēbīšiem un izskatīties kā mazai dāmai. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
6. Krista (10) – lecamaukla; puzles (ar lieliem gabaliem, ko viegli noturēt rokās); skaistas matu sprādzes; saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. Krista ir ļoti aktīva, dzīvespriecīga un izpalīdzīga, patīk šķirstīt grāmatas par dzīvniekiem un sportot. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
7. Mihails (25) – Ziemassvētku mūzikas diskus krievu valodā un angļu valodā; mūzikas diskus ar Tatu, Maximu, Ruki v verh (krievu izpildītāji); lielu, mīkstu, pūkainu spilvenu ar pārvalku; zibatmiņu; dezodorants; saldumi. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi. Mihails ir ļoti aktīvs un komunikabls, patīk iesaistīties gan sporta spēlēs, gan ēst pagatavošanā, sapņo par savu personīgo televizoru. - Inese S. 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
8. Pēteris (24) – parasts radio (ne mp3, bet tāds parasts, uz galda liekams); koka šūpuļzirdziņu, kam kāpt virsū (parasts bērnu koka zirdziņš, zēnam ļoti patīk uz tā kāpt, savu veco zirdziņu visur ņem līdzi); austiņas priekš radio (lielās); kafija 3in1, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis). Jaunietim garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi. Ļoti patīk klausīties radio, dzīvespriecīgs, komunikabls. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
9. Niks (9) – mašīnu ar skaņu; puzli (lieliem gabaliem, ko var viegli noturēt rokās); saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Niks ir draudzīgs un komunikabls, patīk spēlēties ar mašīnām un krāsot krāsojamās grāmatas. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
10. Alise (26) – termo veļu (M izmēra augums 140cm), matu sprādzes un gumijas; lelli (lielu lelli ar gariem matiem un kleitu). Jaunietei garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi, pārvietojas ratiņkrēslā. Alise ir ļoti draudzīga un dzīvespriecīga, ļoti patīk meitenīgas lietas un lelles, Alise lelles ģērbj, maina pamperus, tin sedziņās. - Inese S. 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
11. Aleksandrs (13) – rotaļu autobuss; rotaļu mašīna; puzle (ar lieliem gabaliem, ko viegli noturēt rokās); saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Aleksandrs ir ļoti draudzīgs un dzīvespriecīgs, patīk iesaistīties dažādās sportiskās aktivitātēs un spēlēties ar citiem bērniem. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
12. Markuss (10) – rotaļu dators – ar gaismiņām; saldumi. Zēnam smagi garīgās attīstības traucējumi, nedzirdīgs. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
13. Edgars (15) – radio ar akumulatoru (parastu, ko var likt uz galda); austiņas mazas, ko var iespraust radio; dezodorants; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Edgaram ļoti patīk klausīties radio, patīk izprast kā darbojas tehnika. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
14. Andris (25) – istabas čības mīkstas, siltas (38 izm.); rotaļu pistoli; saldumi. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi. Andris ir smaidīgs un dzīvespriecīgs, patīk palīdzēt un iesaistīties dažādos praktiskos darbos. - Ieva U. (Mārupe) 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
15. Andis (25) – radio (parastu, ko var uzlikt uz galda); lielas ausis, ko ielikt radio; dezodorantu; saldumi. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi. Andis ir komunikabls un izpalīdzīgs, ļoti patīk dziedāt. - Evija Z. 071217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
16. Kristaps (17) – policijas atribūti (policista nozīmīte, rotaļu pistole, cepure); radio; dezodorants; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Kristapam ļoti patīk tēlot policistu, viņš ir izpalīdzīgs un draudzīgs. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
17. Mārtiņš (17) – lielas ausis, ko var pieslēgt pie planšetes; mazu Makvīna mašīnīti un Kinga mašīnīti (multenes “Vāģi” varoņi); dezodorants; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Mārtiņam ļoti patīk darbs ar datoru un spēlēties ar maziem mašīnu modelīšiem. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
18. Kristaps (24) – rotaļu dators; rotaļu pistole; zibatmiņa; dezodorants; saldumi. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi. Kristaps ir ļoti atbildīgs un izpalīdzīgs, ļoti patīk rakstīt uz baltām lapām, gatavot ēst. - Inese S. 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
19. Kaspars (24) – mp3 atskaņotāju; lielas ausis, ko pieslēgt pie mp3; mazu tumbiņu, ko pieslēgt pie mp3; dezodorants; saldumi. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi. Kaspars ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs, patīk spēlēt sporta spēles un klausīties mūziku. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
20. Grigorijs (16) – mazo bērnu rotaļlietu ar skaņu (muzikālu); somu (kurā var salikt personīgās mantas); dezodorants; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi. Grigorijs ir dzīvespriecīgs un komunikabls, patīk skatīties televizoru un rotaļāties ar skanošajām rotaļlietām. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
21. Arina (20) – zīmēšanas piederumi; krāsojamās grāmatas; matu sprādzes (ar ziediem); saldumi. Jaunietei ir garīgās attīstības traucējumi. Arina ir ļoti draudzīga un dzīvespriecīga, viņai ļoti patīk zīmēt un krāsot. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
22. Artis (11) – mazo bērnu grāmatas, kur piespiežot pogu, skan mūzika vai citas skaņas; saldumi (nedrīkst lietot miltu izstrādājumus un izstrādājumus, kuru sastāvā ir milti ). Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi, celiākija. Artis ir ļoti draudzīgs, viņam patīk šķirstīt grāmatiņas un īpaši priecājas, kad tās skan. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
23. Eduards (16) – radio; mazo bērnu puzle no 2,3,4 gabaliem; dezodorants; saldumi. Eduardam ir garīgās attīstības traucējumi. Zēnam patīk klausīties mūziku, likt puzles. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
24. Vitālijs (25) – sarkanu, baltu, zilu rotaļu vilcienu (vieglu); saldumi. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi.  - Inese S. 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
25. Romans (23) – lieli lego tipa kluči; liela mašīna; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. Romans ir draudzīgs un komunikabls, ļoti patīk spēlēties ar klučiem. - Inese S. 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
26. Kristians (22) – mīkstas čības (42.izmērs); rotaļu pistole; saldumi (jogurti, bērnu pārtikas saldās burciņas). Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi, ēd blenderētu ēdienu. - Ieva U. (Mārupe) 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
27. Edijs (21) – saules brilles; radio (parastu, liekamu uz galda); mīkstas čībiņas (42. izmērs); saldumi. Jaunietim garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
28. Dmitrijs (20) – termo veļa (M izmēra, augums 170cm) vairāki plastmasas spaiņi un spainīši krāsaini; saldumi. Jaunietim garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 151117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
29. Marija (24) – mazo bērnu koka puzli ar ievietojamiem gabaliņiem;  puzle parasta (bet ar lieliem gabaliem, tādiem, ko viegli paņemt rokās); saldumi. Jaunietei ir garīgās attīstības traucējumi. Marija ir draudzīga, patīk pastaigas un spēles. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
30. Kristīne (22) – matu sprādzes un gumijas; puzles (ar lieliem gabaliem, ko viegli var paņemt rokās); zīmēšanas piederumi; saldumi. Jaunietei ir garīgās attīstības traucējumi. Kristīnei patīk likt puzles un zīmēt. - Ieva U. 121117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
31. Maija (24) – mīkstas čībiņas (36); saldumi; dezdoranti, smaržīgas dušas želejas; saldumi. Jaunietei ir smagi garīgās attīstības traucējumi. - Ieva U. (Mārupe) 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
32. Madara (12) – lieli kluči - gumijas; skaistas matu sprādzes (meitenei īss matu griezums); smaržīgi šampūni un dušas želejas; saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. Madarai patīk spēles ar lieliem lego klučiem, patīk smaržīgas lietas.- ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
33. Viktorija (32) – matu sprādzes, gumijas, lielu matu suku; leļļu bēbis; zīmēšanas piederumi; saldumi. Jaunietei ir garīgās attīstības traucējumi. Viktorijai ļoti patīk ķemmēt matus un kad matus viņai sakārto kāds cits, kā arī viņai ļoti patīk rūpēties par leļļu bēbīšiem. - Ieva U. 121117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
34. Katrīna (16) – mazu bērnu rotaļlietas, ko var virpināt pirkstos, vai sakabināt kopā; smaržīgs šampūns; mīkstas čībiņas (39. izmērs); saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. Katrīnai patīk pavadīt laiku vienatnē un spēlēties ar mantām, ko var virpināt rokās.  - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
35. Laura (17) – mīkstu lelli; mīkstas čībiņas (38. izmērs); saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. Laurai ļoti patīk mīkstās lelles, viņa tās visur ņem līdzi. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
36. Laura (17) – mīkstas čībiņas (40. izmērs); saldumi; smaržīgi dezdorenti, smaržīgas dušas želejas un šampūni. Meitenei ir smagi garīgās attīstības traucējumi. - Ieva U. (Mārupe) 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
37. Gerda (14) – mīkstas čībiņas (37. izmērs); dezodorants ar rullīti; saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. - Ieva U. (Mārupe) 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
38. Indra (13) – elektroniska rotaļlieta ar gaismiņām (patīk vērot gaismiņas); puzle (ar lieliem gabaliem, ko viegli noturēt rokās); mīksti saldumi (zefīrs, marmelāde, jogurti). Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi, nedzirdīga. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
39. Ketija (15) – matu gumijas un matu sprādzes; mīksts dekoratīvs spilvens, saldumi. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi. - Jovita P. 091117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
40. Aleksandra (11) – bērnu rotaļlieta  ar skaņu un gaismiņu; matu sprādzes un matu gumijas. Meitenei ir garīgās attīstības traucējumi un kustību traucējumi. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
41. Māris (14) – mīksta rotaļu bumba (vislabāk plīša, kā mīksto mantu); rotaļu vilciņu; dezodorants ar rullīti, smaržas vīriešu; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
42. Indars (16) – mazu bērnu muzikāla rotaļlieta; dezodorants; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
43. Kristofers Bruno (19) – slēpošanas bikses (izmērs M, augums 176); silts džemperis ar augstu apkakli (M); mīkstas čībiņas (41. izmērs); saldumi, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis). Jaunietim garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
44. Laimonis (19) - slēpošanas bikses (izmērs M, augums 180); silts džemperis ar augstu apkakli (M); mīkstas čībiņas (42. izmērs); saldumi, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis). Jaunietim garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
45. Ernests (10) – krekliņi ar garām rokām ar mašīnām (izmērs 140); saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - Nataļja K. 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
46. Einārs (8) – mazo bērnu bilžu grāmatas ar biezām lapām (kartona lapas); saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
47. Jevgēnijs (13) – krekliņus ar garām rokām ar mašīnām virsū (izmērs 140); saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - ELVI Latvija komanda 061117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
48. Bruno (10) – mazo bērnu puzli, kas sastāv no 2, 3, 4 gabaliņiem; lego klucīši lielāki par lego duplo; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
49. Rūdolfs (11) – lielais lego (lielāks nekā lego duplo); mīkstu mantu ar mūziku; saldumi. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
50. Vinijs (28) – termo apakšveļa (M izmērs, augums 175cm); sēžamo maisu (zirņu maisu); saldumus; kafiju 3in1, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis). Jaunietim garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
51. Mārtiņš (20) – termo apakšveļa (S izmērs, augums 160cm); dezodorants ar rullīti un pūšamais, smaržīga dušas želeja, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis) . Jaunietim garīgās attīstības traucējumi; kustību traucējumi. - Ieva U. 091117  RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
52. Romans (24) – modes žurnāli (tādi, kuros daudz cilvēkus var redzēt); smaržīgas dušas želejas un dezodorantu, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis), saldumi; kafija 3 in 1. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi. Ļoti patīk krāt puķes un lapas un likt tās starp grāmatu lapām, šķirstīt žurnālus, kuros var redzēt cilvēkus. - Inese S. ar komandu 141117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
53. Aivis (26) – liela izmēra mīkstu pledu; dezodorantu; saldumus; kafiju 3 in 1. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi.  - Jovita P. 091117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
54. Andrejs (19) – termo apakšveļa (S izmērs, augums 165 cm); dezodorantu, mīksto mantu (lācis, suns, zaķis, kaķis), gardumus. Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi; kustību traucējumi. - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
55. Viks (26) – mazo bērnu manta, ko varētu sakost (kožamā); termo apakšveļa (M izmērs, augums 150 cm); bērnu pārtika burciņās - saldās; jogurts.  Jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi; kustību traucējumi. - Inese S. 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
56. Alise (18) – mīksti saldumi (marmelāde, zefīrs, jogurts, bērnu pārtikas saldās burciņas); termo veļa (M izmērs, 160 cm). Jaunietei garīgās attīstības traucējumi, kustību traucējumi. - Inese S. ar komandu 241117 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"
57. Anete (23) – termo veļa (M izmērs, 165cm) mazo bērnu mantiņas, kas griežas (kā vilciņš vai jeb kādas citas, ko pats var griezt); saldumi. Jaunietei garīgās attīstības traucējumi, draudzīga, patīk spēlēties ar mantām, kas griežas - Inese S. ar komandu 111217 RŪĶIS JAU STRĀDĀ - "DĀVANA GATAVA!"