T.: +371 26667444

    Skaists, sakopts, rūpējas par sevi ....... mēs ar to saprotam skaistuma salonu apmeklējumus, finanses, laiku sev, frizētavas, manikīrus, pedikīrus un citas ar savu labsajūtu saistītas lietas. Ne visiem tas ir pieejams un iespējams ne finansiāli, ne fiziski ......

    Šodien, kopā ar Skaistuma dienas komandu - Kristīni un Sņežanu devāmies uz Madlienas pansionātu, kur mūs gaidīja 20 seniori un jaunāka gada gājuma cilvēki, lai taptu skaisti, aprūpēti un priecīgi.

    Centrā, kamīntelpā bija iekārtotas divas improvizētas friziervietas, kā tika palūgts iepriekš, lai frizierītēm ērtāka darbošanās. Telpa bija liela, gaiša, skanēja mūzika un centra komanda parūpējās par to, lai cilvēki veidotu rindu pēc tā, kuram tad steidzamāk nepieciešams apgriezt matus, jo veselība nav tā labākā un kurš tomēr var nedaudz pagaidīt rindā.

    Vēlmes bija dažādas, no pilnīgas matu nogriešanas, līdz matu galiņu aplīdzināšanai. Prieks par to, ka puse bija kungi, kuriem bija nepieciešams sakopt arī bārdas un uzacis. Bija arī tādi cilvēki, kuri veselības problēmu dēļ nespēj komunicēties un izteikt vēlmes, tad nu frizierītes izvēlējās labāko un praktiskāko matu griezumu, lai ērta kopšana ikdienā.

    Meitenes aprunājās ar katru no saviem klientiņiem, tā bija īpaši veltīta uzmanība un domāju, ka iepriecināja centra iemītniekus. Frizierīte Sņežana jau otrajā centrā pēc kārtas, satika kādu savu paziņu - kungu. Tad nu secinājām, ka pasaule patiešām ir maza un pazīstamie cilvēki tajā "izmētāti", kā akmentiņi.

    Paralēli lielajā telpā, pēc pusdienām tika spēlētas galda spēles, jo tā ir ierasts un tas netika liegts arī šodien. Spēles un Skaistuma diena, viens otram netraucēja.

    Liels paldies Kristīnei Vikelei un Sņežanai Rozanovai par atbalstu, jau trešo reizi dodoties un NSUS biedrības paspārnē esošo aprūpes centru Latvijā un sagādājot prieku centra iemītniekiem, radot skaistumu!
    Liels paldies Madlienas pansijas komandai, kura šodien atbalstīja pasākumu, atvedot cilvēkus un aizvedot cilvēkus, kā arī palīdzot koordinēt pašu pasākumu un tā virzību.

    Mums atkal izdevās padarīt vienu svētīgu darbiņu!  

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

VIDEO