ziedo

NSUS labdarības biedrība sadarbībā ar Mariju Naumovu, caur NSUS Finanšu Fondu ir realizējusi vairākus sociālos projektus, kuru ietvaros seniori apmeklēja Ziemassvētku koncertus visā Latvijā, vienā sociālās aprūpes centrā tika iegādāta palīgiekārta - pacientu pacēlājs un citos aprūpes centros tika un tiek uzlabota senioru dzīvestelpa.

Marija Naumova ne tikai dāvināja 100 biļetes uz Ziemassvētku tūres "Pa īstam" koncertiem visā Latvijā, bet arī atbalstīja ikdienā svarīgu aprīkojumu un citu lietu iegādi. Ērgļu SAC Kastaņas, ar paša centra līdzfinansējumu, saņēma jaunu pacientu pacēlāju ar celtspēju 180 kg. kas ikdienā ļoti atvieglo aprūpes centra komandas darbu - paceļot, pārceļot un pārvietojot smagos/gulošos klientus.

Šodien Marija ciemojās SAC Kastaņas un apskatīja iegādāto pacientu pacēlāju, redzēja to reālā darbībā, kā arī dzirdēja centra vadītājas Ievas Dūdumas domas par tā nepieciešamību. Ieva Marijai izrādija aprūpes centru, Marija aprunājās ar centra iemītniekiem un, kā ciemakukuli, Marija atveda gardus kliņģerus un augļus, lai centra iemītniekus iepriecinātu ar kādu gardumiņu.

NSUS biedrība sadarbojas ar vairāk, kā 100 sociālās aprūpes centriem un ikdienas un steidzamo vajadzību ir daudz, bet diemžēl finansējums ir tik cik ir. Ticu un ceru, ka no šādiem labajiem piemēriem mācīsies arī citi un tādejādi mēs spēsim parūpēties par cilvēku labsajūtu un cienīgām vecumdienām sociālās aprūpes centros visā Latvijā.

Informācijai:
SIA Pansionāts Rokaiži un Madonas novada pašvaldības Barkavas pansionāts saņēma jaunus spilvenus klientiem. Viļakas sociālais aprūpes centrs un Viļakas sociālais aprūpes centra filiāle Šķilbēni saņēma jaunus nakts aizkarus visām istabiņām un patlaban notiek dienas aizkaru pasūtīšana un iegāde un būsim padarījuši istabiņas skaistākas un centra iemītniekiem patīkamākas.

Liels paldies Marijai Naumovai un PNB banka par iespēju reazlizēt to, kas citkārt nebūtu iespējams. Tas ir liels atbalsts!

Prieks, gandarījums un pateicība par visu notiekošo!
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja