T.: +371 26667444

    Skaists, sakopts, rūpējas par sevi ....... mēs ar to saprotam skaistuma salonu apmeklējumus, finanses, laiku sev, frizētavas, manikīrus, pedikīrus un citas ar savu labsajūtu saistītas lietas. Ne visiem tas ir pieejams un iespējams ne finansiāli, ne fiziski ......

    Šodien bija tā diena - "Skaistuma diena" - atbalsta Projekta "Spogulīt, spogulīt..." ietvaros, kad par aprūpes centra "Senliepas" cilvēkiem parūpējās superforšas frizierītes un ilgi nebija jāgaida, lai senioru sejās parādītos smaidi, birtu prieka asaras un plūstu neizmērojama pateicība.

    Šodien, iespēja tikt pie jauniem matu griezumiem, sakoptām bārdām tika dota vairāk, kā 20 aprūpes centra senioriem. Sākumā bija domāts, ka šajā dienā matus ar mieru apgriezt tikai 10 cilvēki, bet redzot, kā to dara citiem, arī pārējie bija ar mieru piedalīties pārvērtībās. Tika sakopti arī guļošie cilvēki, kuri nevarēja paši ierasties un pie kuriem ciemos gāja frizierīte Vikija. Kopā ar aprūpētājiem, izdevās nogriezt matus turpat cilvēkiem esot gultās.
    Dažas kundzes izteica īpašas vēlēšanās, kā vēlas apgriezt matus un meistarītes izpildīja visas šīs vēlmes. Arī kungiem bija savas vēlmes - īsākus matus, kā arī, lai nav neviena matiņa nav uz galvas.
    Kāda kundze man jautāja, lai nobildējot viņu, jo viņa vēlas bildi nosūtīt savai meitai un palielīties ar savu jauno matu greizumu. Citas kundzes un kungi dalījās savos dzīvesstātos, kamēr tika griezti mati. Kāds kungs pat nodziedāja dziesmu. Katram no senioriem tika veltīta nedalīta uzmanība, sarunas, rūpes.
    Asaras acīs bija gan kungiem, gan kundzēm, jo tā bija viņu diena, skaistuma un labsajūtas diena. Bija apskāvieni, pateicības, laba vēlējumi. Superjauki!

    Liels paldies centra vadītājai VInetai Kļavai par sirsnīgo uzņemšanu un visai centra komandai, kuri bija sarūpējuši gan 3 aprīkotas friziervietas, gan kafiju un gardumus, gan arī cienāja ar gardām pusdienām.

    Liels paldies frizierītēm - Kristīnei Vikelei, Sņežanai Rozanovai, Vikijai Gorbunovai-Beņķei par atsaucību, atbalstu un to, ka šo dienu veltīja tieši centra senioriem.

Svētīgs darbiņš padarīts!

vēl sajūtu iespaidā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja