T.: +371 26667444

    "Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem, un tieši šī apgalvojuma vadīta, NSUS labdarības biedrība plāno apciemot Iļģuciema sieviešu cietuma iemītnieces un viņu mazos ķiparus. Par šo apciemojumu ideja dzima jau 2017. gada sākumā.

    Iļģuciema cietumā mīt dažāda vecuma sievietes, kuras izcieš sodu par dažāda veida noziegumiem, bet līdz ar viņām atrodas arī viņu bērni, vecumā no 0-4 gadiem. Patlaban kopskaitā ir 12 bērni, bet jau drīzumā pasaulē nāks vēl kāds mazulis.

    Patlaban notiek sarunas gan ar kapelāni, gan ar cietuma atbildīgo darbinieci, par iespēju NSUS biedrībai doties ciemos uz cietumu, līdzi ņemot prieku un pārsteigumu gan iemītniecēm, gan mazajiem. Lai varētu doties ciemos ir jānokārto vairākas formalitātes, sākot no tā, ko drīkst sagatavot no dažādām mantām un ko nedrīkst, kā arī nepieciešams saprast, kas ir patiešām vajadzīgs, kā arī citas formalitātes. Šāds pasākums nav tipiskais biedrības pasākums, kāds notiek ikdienā. Šāda veida apciemojums nav pieredzēts, bet ir nepieciešams un domāju, ka nesīs pozitīvas sajūtas gan ielodzījuma vietas iemītniecēm, gan arī biedrības komandai un sadarbības partneriem.

    NSUS biedrība plāno uz ieslodzījuma vietu doties ar suņu meitenēm un kinologu VIktoru Mucenieku un nelielām dāvaniņām mazajiem, kā arī neaizmirstot viņu mammas. Tiklīdz tiks saņemta informācija no ieslodzījuma vietas darbinieces par nepieciešamo / vēlamo, tā tiks gatavoti mazie pārsteigumi.

Jau zināmais:

    Sievietēm būtu nepieciešams:
1. dzija
2. izšūšanas piederumi
3. mandalu grāmatas+krāsojamie zīmuļi.

    Mazajiem būtu nepieciešams:
1. zeķubikses un legingi (ir pieejamas biedrībā)
2. nepieciešams plastilīns
3. puzles
4. mīkstās rotaļlietas un attīstošās rotaļlietas,
5. gardumi
6. bilžu grāmatas
7. krāsojamās grāmatas
8. ļoti aktuāli būtu rotaļlietas, ar ko var spēlēties ātā. Smilšu mantas, bumbas, burbuļpūšamie vai kas cits

    Viss sarūpētais tiks sapakots katram pieaugušajam un bērnam atsevišķās kastēs, nomarķēts, personificēts, jo tāda ir kārtība mantu nodošanai tieši konkrētam cilvēkam, nevis iestādei kopumā.

    Ja vēlies nākt palīgā un sarūpēt nepieciešamo, būšu pateicīga.
    Par to, kad notiks šis brauciens un kā mums būs gājis, varēs lasīt tepat, šajā rakstā.

Arī Tu vari ziedot šim labdarības projektam:
NSUS biedrība, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Iļģuciema projekts

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

p.s. mums nav tiesības nevienu nosodīt, jo mēs nekad nezinām, kā pa dzīvi turpmāk ies mums pašiem.