T.: +371 26667444

    Šodien, pateicoties A/S Latvijas finieris atbalstam, NSUS biedrība saņēma finiera materiālu – atgriezumu (ļoti labus) kravu, kas tālāk tika novirzīta SIA “Pansionāts Rokaiži”, kur tā būs ļoti noderīga ikdienā viņu saimniecībā.
    SIA Pansionāts Rokaiži -  cilvēki dzīvo vietā, kur ikdienā nodarbojas ar dabīgo saimniecību, katram no viņiem ir savs darbiņš, ko var un ko vēlas darīt. Paši rūpējas par to, ko liks galdā. Tā ir sava veida "darba terapija", kas ļauj jebkura vecuma cilvēkam un ar jebkura veida kustību traucējumiem un veselības problēmām tomēr izkustēties, justies vajadzīgam, darboties svaigā gaisā, socializēties un nepazaudēt dzīvē iegūtās prasmes.

    Šodien klātienē tikos ar centra vadītāju Edīti Lasmani un aprunājāmies par panionāta ikdienu, darbiņiem un dalību NSUS biedrības projektos. Šie cilvēki jau piedalās NSUS projektā Eņģeļa pasts “... arī vecie cilvēki sapņo” un ik dienu saņem savus sapnīšus.

    Pansionātam tika ziedotas arī drēbes, kuras noderēs gan jaunāka gada gājuma cilvēkiem, gan vecākiem senioriem, kā arī vadītājai nodevu arsts.lv ziedotos žurnālus, Piparmētra ziedotos plānotājus-grāmatas un Kristīnes Čakstiņas (SCA HYGIENE PRODUCTS SIA) ziedoto informatīvo brošūru - grāmatiņu, kurā aprakstīts viss par to, kā pareizi rūpēties par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un guļošiem cilvēkiem.

    Savukārt Edīte man atveda gardu ciemakukuli no laukiem (kā es saku) - pašu gatavotu sviestiņu, gardu plācmaizi un saldo krējumu......lauku cienasts un pašu pansijas cilvēku rokām gatavots..... kas var būt labāks par šo!

    Prieks, ka varu kaut kā palīdzēt un prieks par tikšanos klātienē.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja