T.: +371 26667444

19. septembrī svinīgā ceremonijā Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā pasniedza četras “Balvas cilvēka izaugsmei”, godinot cilvēkus, organizācijas un uzņēmējus, kas nesavtīgi iegulda resursus sabiedrības attīstībā un cilvēka izaugsmē.

Esmu pagodināta par novērtējumu un atzinību par ieguldīto darbu sociālajā jomā - "Balva par sociālo atbildību".

Citēju: Balvu par sociālo atbildību saņēma Līga Uzulniece, „Eņģeļa pasts” izveidotāja (NSUS labdarības biedrības vadītāja), kura ir apzinājusi visus Latvijas valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) klientus, izzinājusi katra individuālos sapņus un izveidojusi īpašu interneta platformu plašākai sabiedrības iesaistei. Līga brīvprātīgi un pēc savas iniciatīvas ir uzņēmusies darīt labus darbus, savienojot divas sabiedrības daļas – ārpus mūsu ikdienas redzamos, VSAC/SAC dzīvojošos cilvēkus ar ikdienā aizņemtajiem, tādējādi noorganizējot vairāk nekā 7000 Ziemassvētku dāvanu saņemšanu visā Latvijā. „Eņģeļa pasts” šogad noritēs jau ceturto gadu.

Konkursa uzvarētāji saņem goda diplomu un skulptūru „Asns", kura autore ir tēlniece Olga Šilova. Skulpturālas kompozīcijas „Asns" vizuāli plastiskā iecere ir saistīta ar sākotnes, jūtīguma, sievišķības simboliem, vizuāli attēlojot cilvēka izaugsmi un attīstību.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

1. Video skatāms TE
2. Video skatāms TE
3. Video skatāms TE