ziedo

    Es pārjautāju: "Vai patiešām?", jo likās, ka esmu ko pārklausījusies.

    Tā nu bija pienākusi diena (šonedēļ), kad ierados lielajā noliktavā un jutos, kā bērns, kuru ielaiž mantu veikalā un saka - ņem ko gribi! Un tu saproti, ka tas nav nemaz tik viegli. Nav viegli izvēlēties preci, kurai ir jāatbilst mērķiem - kādam no biedrības projektiem un projektā nepieciešamajam - Ziemassvētku vecīša darbnīcai vai Eņģeļa pasts ".... arī vecie cilvēki sapņo".
    Tā, kā NSUS biedrībā ir vairāki projekti, kuru ietvaros tiek gatavotas dāvaniņas senioriem un bērniem visā Latvijā, tad nedaudz padomājot bija skaidrs, kas ir jāskatās un kas būs tas nepieciešamais, ko izvēlēšos.
   
    Pārsvarā tika izvēlētas ļoti daudz skaistas un dažāda tilpuma krūzītes, kā arī termokrūzes, galda piederumi (karotītes, nazīši, dakšiņas, lielās karotes), sulas glāzes, dažādi kafijas trauku komplekti, trauku komplekti bērniem ar Elzas tematiku, utt. Kā arī pašai biedrībai lielais termoss, kad notiek dažādi pasākumi, kafijas trauku komplekti un ūdens/sulas glāzes.

    Četri pilni rati līdz malām un izvēle izdarīta. Godīgi - tas nav viegls darbiņš!

    Liels paldies par atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv