ziedo

    Esmu nonākusi pie diezgan smaga lēmuma, kas skar NSUS labdarības biedrību un mani personīgi. Jau kādu laiku esmu pārdomās un aprēķinos par to, cik ilgi esošajā situācijā varēs pastāvēt NSUS labdarības biedrība.
    Jābūt sākumā godīgam pret sevi un jāskatās patiesībai acīs …… un Jūlija mēnesis būs tas laika posms, kurā izšķirsies – BŪT VAI NEBŪT NSUS!

Kāpēc tā?
   
Pavisam vienkārši – biedrība un mana darbošanās laikam nevar visu laiku turēties tikai uz entuziasmu, prieka, apņemšanās, uzmundrinājumiem, svaiga gaisa, tukša vēdera, eiforijas un maldiem, ka viss taču ir labi.
    Mana darbošanās var pastāvēt tikai tad, ja būšu paēdusi un pabijusi svaigā gaisā, būs iespēja autobākā ieliet degvielu (ap 120 l/mēn), apmaksāt telefona rēķinus, internet rēķinus, biroja izmantošanu, saremontēt auto (pēdējais remonts 600,00 EUR), nomainīt vecos darba instrumentus pret jaunākiem (laptops), utt.
   
    Uz šodienu esmu izsmēlusi visus savus personīgos tā saucamos iekrājumus, kas bija iespējami pateicoties tam, ka līdz 09.2016. es paralēli strādāju maizes darbu. Kopš 09.2016. esmu pievērsusies tikai savam sirds darbam – NSUS, par ko liecina lielo projektu skaits un to realizēšana ikdienā. Pa šo laiku ir arī nomainīts auto, jo iepriekšējā mazā mašīnīte (opel tigra 1995) bija godam kalpojusi NSUS 3 gadus un tālāk vairs nebija derīga garajiem braucieniem un smagajām, lielajām kravām. Tās vietā tika iegādāta Renault Scenic 2004 un arī tam bija vajadzīgi mani ieguldījumi, lai šo maiņu realizētu ….. pārlektu pāri uz 10 gadus jaunāku auto, kā arī ietipīgāku un spējīgāku izbraukāt visu Latviju. Tajā man palīdzēja mamma un brālis, par ko viņiem liels paldies.

    Pa šiem entuziasma gadiem ir izveidojusies sadarbība ar vairāk, kā 40 dažādiem centriem (bērnu namiem, pansijām, aprūpes centriem) un privātpersonām, kas joprojām turpinās pilnā sparā …….

    Tikai ir viens “bet” …….. Jūlijs būs tas mēnesis, kurā izšķirsies vai NSUS turpinās darboties un attīstīties, vai nāksies darbību apstādināt. Tie nav joki....

    Esmu vairrākkārtīgi uzrunājusi Latvijas lielākus un mazākus uzņēmējus, rakstījusi, publicējusi lūgumus.……. tas nav devis nekādus rezultātus. Vienīgie, kas ir atsaukušies, ir privātpersonas, kuras dalījušās ar pēdējo, bet tas situāciju nav glābis un diemžēl neglābs.
    Ir bijuši daži uzņēmēji, kuri ir ziedojuši naudiņas tieši biedrības pastāvēšanai, par ko liels paldies, bet tie ir daži un tas bija sen. Diemžēl naudiņas nav izstiepjamas uz ilgāku laiku.

    Kā arī varu teikt, ka nav jēgas ziedojumiem, kuri domāti konkrētam projektam, ja pati biedrība nespēs pastāvēt un darboties pilnā sparā. Es varu teikt droši, ka projektus var realizēt arī bez mana centa kabatā, kas ir darīts visu biedrības darbības laiku, bet savukārt, degviela, utt. – tas viss ir jāmaksā pa pilnu programmu un te nav nekādas atlaides.

    Es jau te varu gari un plaši runāt, bet …….. nu nav jau tam nekādas nozīmes. NSUS biedrība varēs pastāvēt tikai tad, kad palīgā nāks sociāli atbildīgii uzņēmēji, kas spēs atbalstīt tieši biedrības ikdienu ilgtermiņā, lai jau tālāk es varu darboties un palīdzēt citiem, kas notiek patlaban.

    NSUS biedrībā ikdienā ir ap 25 aktīvi projekti un jau vairāk, kā 160 realizēti……

    Skumji ….. bet, ja Jūlija mēnesī situācija nemainīsies un pie horizonta neparādīsies neviena NSUS biedrības “Krustmāte” vai “Krusttēvs”, tad NSUS savu darbību diemžēl aptur!

    Ziniet, dīvaini, bet šo rakstot birst asaras …… laikam jau tas viss ir man ļoti svarīgi un dziļi, dziļi sirdī …….

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS
______
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latvijas radio 4 intervija Līga Uzulniece
2016. gads skaitļos
2017. gada pabeigtie projekti

Līga Uzulniece
NSUS biedrības dibinātāja

Komentāri (1)

pietiek raudāt

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location