ziedo

    Šodien tapusi un gaismu ieraudzījusi pirmā NSUS labdarības biedrības "Gada Grāmata 2016.". Grāmatā skatāmi NSUS biedrības 2016 gada lielākie projekti un visa gada kopsavilkums ciparos, bildēs, projektos. Tā jau ir vēsture, bet šķirstot grāmatu, atsaucas atmiņā visi spilgtākie labdarības projektu momenti, kuros ir bijis milzum daudz prieka, gandarījuma, negulētas naktis, prieka un padošanās asaras, atkal celšanās, saņemšanās un darīšanas.

    Darba ir bijis milzum daudz, kas nav redzams tiem, kuri redz tikai gatavo projektu un izbauda to. Aiz katra projekta stāv ideju kalni, projekta administrēšana, sadarbības partneru meklēšana, prezentāciju gatavošana, drosme, uzņēmība, neatlaidība utt, lai uzrunātu ziedotājus, skaidrotu projekta mērķi un pārliecinātu, ka ziedojums un projekts ir ļoti svarīgs. Šis process ir visgarākais un laikietilpīgākais.

    Šajā posmā tevi izmet pa durvīm, bet tu neatlaidīgi rāpies pa logu, tad izmet pa logu un tu neatlaidīgi rāpies caur skursteni un klauvējies un klauvējies un klauvējies! Ir gadījumi, ka durvis vispār neatveras! Agrāk to uztvēru personīgi, pārdzīvoju, nesapratu tādu attieksmi, jo es taču caur to tikai vēlos palīdzēt tiem, kam iet visgrūtāk. Tas taču nav vajadzīgs man personīgi! Toties tagad jau tas ir pieņemts, kā fakts un darbojos tik tālāk......

    Kas attiecas uz projektu radīšanu un realizēšanu, tad te lielu lomu spēlē cilvēka īpašības – uzņēmība, neatlaidība, komunikabilitāte, ambīcijas, drosme, mērķtiecība, cilvēcīgums, iejūtība, spēja uzklausīt, spēja lūgt, spēja pieņemt atteikumus, spēja distancēties no negācijām…..

   Lai vai kā, viss tika izdarīts, kā bija plānots un vēl vairāk un mērķi sasniegti.
   Par to man jāsaka vislielākais paldies savai ģimenei - mammucim un brālim, jo bez viņu atbalsta būtu grūti, jo padoties gribējās ik pa laikam, kad kaut kas neizdevās

    Kā arī liels paldies par atbalstu NSUS biedrības Patronam un manam brālēnam Reinim Uzulniekam.

    Savukārt bez maniem atbalstītājiem, draugiem, paziņām, sadarbības partneriem projekti nebūtu paceļami tādā apjomā, kā tas notika....par ko sirsnīgs paldies!

     ....nekas jau neapstājas, viss tikai turpinās un ticu, ka turpināsies! :)

Ticot uz izdošanos un darbošanos arī perspektīvā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Visi NSUS pabeigtie projekti 2016. gadā

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location