ziedo

(NSUS - no sirds uz sirdi)

1. NSUS ir privātas personas brīvas gribas projekts.
2. NSUS nav personīga finansējuma labdarības Projektiem. NSUS finansiālās iespējas atkarīgas tikai un vienīgi no Ziedotājiem.
3. NSUS mājas lapā var pieteikt lūgumu pēc palīdzības, aprakstot situāciju un detalizētu vajadzību uzskaitījumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

4. NSUS pēc lūguma saņemšanas un pilnīgas informācijas noskaidrošanas var izvietot Jūsu lūgumu mājas lapā
5. NSUS mājas lapā, jebkura fiziska vai juridiska persona var piedāvāt palīdzību (mājas lapā esošajiem projektiem), jeb vispārēju finansiālu atbalsu Ziedojumu kontā.
6. NSUS varēs sniegt palīdzību tikai tajā gadījumā, ja tiks atrastas (izsludinātajos NSUS projektu ietvaros) fiziskas vai juridiskas personas, kuras šo palīdzību apņemas sniegt.
7. NSUS informācija lasāma, skatāma un tai var sekot arī sociālajos tīklos -  Facebook.com / Draugiem.lv
8. NSUS mājas lapas saturam (visa, tajā atrodamā informācija) un saistīto vietņu saturiem ir tikai un vienīgi informatīva nozīme.
9. NSUS biedrības mājas lapā, facebook.lv NSUS lapas sadaļā, draugiem.lv NSUS oficiālās lapas sadaļā tiek ievietota informācija, kura uz publicēšanas brīdi ir pārbaudīta, atbilst patiesībai un ir aktuāla. Informācija projektu ietvaros var mainīties atkarībā no Projekta ietvaros padarītā.
10. Ja Jūs (ziedotājs/sadarbības partneris) vēlaties saņemt precizētu (mājas lapā un soc.tīklos) esošo informāciju par projektu patreizējo virzību, sniegt palīdzību (mantu vai finansiālā formā), lūdzu sazināties ar NSUS biedrības pārstāvjiem, kuri norādīti mūsu mājas lapā, sadaļā - kontakti.
11. Ziedojuma pieprasītājiem ir pienākums informēt NSUS biedrību par saņemto finansējumu (apliecinot, ka šis fakts ir noticis, kā tāds), saņemtajiem cita veida ziedojumiem (apliecinot, ka šis fakts ir noticis, kā tāds), ja tas nav saņemts no NSUS biedrības, bet ir bijis iesniegts NSUS biedrībai pieprasījumus, ziedojuma saņemšanai. Savukārt NSUS biedrība veic izmaiņas savā datubāzē (mājas lapā un soc.tīklos) un par to informē savus sadarbības partnerus/ziedotājus, lai nemaldinātu, ka līdzdalība projektos vēl joprojām nepieciešama.
12. Par šī brīža aktuālo informāciju var/drīkst uzskatīt tikai to informāciju, kura ir saņemta tikai un vienīgi no NSUS biedrības pārstāvjiem.
13. Informācija mājas lapā var tikt mainīta tik bieži, cik tas ir nepieciešams pozitīva mērķa sasniegšanai, izsludināto projektu ietvaros.
14. Visu bilžu, objektu un informācijas komerciālai lietošanai katrā konkrētā gadījumā ir nepieciešama NSUS biedrības vadītājas rakstiska atļauja!
15. Ar šo es paziņoju, ka www.nsus.lv informācijas kopēšana un izplatīšana vai jebkādas citas nelikumīgas darbības attiecībā uz www.nsus.lv ir stingri aizliegtas.
16. www.nsus.lv administrē NSUS biedrības vadītāja.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location