Sociālās platformas "Saimes Nams" logo

    NSUS labdarības biedrības sociālā platforma "Saimes Nams", kurā domāts apvienot visus aprūpes centrus, bērnu namus, pansionātus, sociālos dienestus, pašvaldības visā Latvijā.

NSUS biedrībai ļoti nepieciešama degviela

    Lūgums tieši no biedrības un no manis personīgi, lai varētu turpināt ikdienā palīdzēt tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.
    Kopš darbojas NSUS biedrība un tie jau ir gandrīz 3 gadi, esmu secinājusi, ka daudz ko var izdarīt bez lielā centa ieguldījuma, bet ir BET…. Un tā ir DEGVIELA, kura darbina automašīnas, kuras nepieciešamas ziedojumu pārvietošanai – saņemšanai un nogādei, kā arī pansionātu, aprūpes centru, bērnu namu apciemošanai un atbalsta sniegšanai, kuru šobrīd ir pa visu Latviju ap 38 (uz 09.2017.) centri.

Ziedo, lai atbalstītu NSUS biedrību

    NSUS biedrība varēs pastāvēt tikai tad, kad palīgā nāks sociāli atbildīgi uzņēmēji, kas spēs atbalstīt tieši biedrības ikdienu ilgtermiņā, lai jau tālāk es varu darboties un palīdzēt citiem, kas notiek patlaban.
   NSUS biedrībā ikdienā ir ap 30 aktīvi projekti un jau vairāk, kā 150 realizēti……

Jūlijā izšķirsies – Būt vai Nebūt NSUS biedrībai

    Esmu nonākusi pie diezgan smaga lēmuma, kas skar NSUS labdarības biedrību un mani personīgi. Jau kādu laiku esmu pārdomās un aprēķinos par to, cik ilgi esošajā situācijā varēs pastāvēt NSUS labdarības biedrība.
    Jābūt sākumā godīgam pret sevi un jāskatās patiesībai acīs …… un Jūlija mēnesis būs tas laika posms, kurā izšķirsies – BŪT VAI NEBŪT NSUS!

2017. gada pabeigtie projekti

61 projekts
Lai realizētu visus labdarības projektus, nepieciešama mērķtiecība, uzņēmība, atbalsts, idejas, laiks, finanses, atbildība, uzticība. Tikai tad izdosies realizēt labos darbus un radīt prieku visiem tiem, kuriem tas visvairāk šobrīd nepieciešams.