Aptauja - Sociālā aprūpe

    NSUS biedrībā top apjomīgs sociālais projekts un šī projekta sakarā nepieciešams apzināt sekojošo. Projektā perspektīvā iespējams plānotas jaunas darbavietas.
    Lūgums sniegt atbildes uz sekojošiem jautājumiem. Lai sniegtu atbildes, jānokopē jautājumi, jāiekopē e-pasta jaunas vēstules logā un ierakstot atbildes, jānosūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Vēstules nosaukums "Aptauja - Sociālā aprūpe", jeb vari anketas jautājumus iekopēt pa tiešo šajā vēstules logā un ierakstot atbildes, nosūtīt aizpildītu anketu no šīs lapas.

Sociālās jomas pētījums

    NSUS biedrība jau trešo gadu darbojas sociālajā jomā un tajā pat laikā paralēli notiek sociālās jomas izpēte, kas iespējama pateicoties daždiem lielākiem un mazākiem labdarības projektiem.
    Netieša izpēte sākusies jau 2000. gadā, kad sāku darboties labdarības jomā, kā privātpersona. Kopš biedrības dibināšanas izprast, saprast, saskatīt un saklausīt sociālo jomu ir kļuvis daudz vieglāk.