ziedo

    Kopš 2017. gada 04. septembra NSUS labdarības biedrība ir kļuvusi par medija Anglo Baltic News "ABN biedrības" (Lielbritānija) sadarbības partneri labdarības projektu jomā. ABN un NSUS sadarbojas jau kopš 2015. gada dažādos labdarības projektos un šogad vienojās par memoranda noslēgšanu starp abiem uzņēmumiem.

    2015. gadā sadarbība notika "Shoebox" projekta ietvaros un šogad tas notika NSUS biedrības labdarības projekta "Mana pirmā skolas somas 2017" ietvaros. Turpmāk abas biedrības veidos kopējus labdarības projektus, vērstus uz Latvijas iedzīvotāju sociālās labklājības veicināšanu, atbalstu, izglītošanu un citus. Mērķauditorija - bērni, jaunieši, seniori, trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes, cilvēki ar īpašām vajadzībām, vientuļie seniori.

    2017. gadā tas būs "Shoebox 2017" projekts.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv