ziedo

    NSUS biedrība organizē tikšanās tiem cilvēkiem, kuriem "Labdarība", "Labie darbi" nav tikai vārdi, bet tam ir īpašs pildījums un šo cilvēku ikdiena ir saistīta ar reāliem labajiem darbiem, kā arī ar tiem cilvēkiem, kuriem ir doma izdarīt ko labu, bet viņi īsti nezin kā un kur un baidās spert "pirmo soli".
    Tikšanās reizē dalos ar savu pieredzi, kritumiem, cēlumiem, vilšanos, prieka mirkļiem, kā arī katrs no dalībniekiem var dalīties ar saviem stāstiem par savu pieredzi, saviem mērķiem, kā arī iegūt jaunus domubiedrus, sadzirdēt atbildes uz saviem jautājumiem labo darbu jomā, jo tādu noteikti ir ļoti daudz.

    Sirds sarunas

    Šodienas vakars "Sirds sarunas" bija tieši tāds un vēl vairāk, jo ne tikai stāstīju par savu dzīves izvēlēto ceļu, kas tagad ir NSUS biedrība un sociālā sfēra, bet arī piepildījām Svētās ģimenes mājas aktīvo senioru sapnīšus.
    Visiem tiem, kuri šodien atnāca ciemos uz tikšanos, pastāstīju par savu izvēlēto dzīves ceļu, misiju un to kā tas sākās, kapēc tieši tas un ne cits,  kāda ir mana ikdiena un kādu sajūtu vadīta esmu tajā. Dalījos ar savām sajūtām, veiksmēm, neveiksmēm, kritumiem un cēlumiem. Dalījos ar savu piedzīvoto un novērojumiem, kā arī klausījos jautājumus un pēc iespējas mēģināju tiem rakst atbildes.
    Vakara gaitā tika piepildīti arī senioru sapnīši (projekta Eņģeļa pasts - «.... arī vecie cilvēki sapņo!» ietvaros) un tās sajūtas nav aprakstāmas, kad tika atvērtas saņemtās dāvaniņas ...... atkal izbrīna pilnas acis, kas mijās ar jautājumiem, asarām un smaidiem. Meitenes, kuras bija atnākušas ciemos bija liecinieces šim brīnumam un noteikti arī viņām ietrīcēja sirsniņas, gluži tāpat, kā kundzēm un man. Man burtiski bija jāķer šie mirkļi, lai iemūžinātu fotogrāfijās, kuras talāk parādīt tiem Eņģeļiem, kuri sarūpēja šīs dāvaniņas.
    Sapnīšus šovakar saņēma: 2. Nellija 78 gadi,  3. Marija 81 gads, 4. Natalija 72 gadi, 5. Leonīda 77 gadi, 6. Ludviks 76 gadi, 7. Inta 69 gadi, 10. Ilze 34 gadi.

    Visi cilvēki ir no sirds bija pateicīgi par šādu pārsteigumu, uzreiz visi dalījās ar gardumiem un tika arī man. Kā arī viens no svarīgākajiem jautājumiem: Kā mēs varam sazināties ar saviem Eņģeļiem un kā mēs varētu par šo visu pateikties? Uz ko es ieteicu uzrakstīt saviem Eņģeļiem vēstulītes un pārsteigt šādi sākumā. Savukārt Ilžuks (34 gadi), bija sajūsmā par matu gumijām, kuras tā bija vēlējusies, kā arī teica, ka savu pledu nevienam nedošot :)

    Šis vakars bija sirsnības, emociju, prieka un asaru pildīts un tas bija tā vērts, lai veltītu 2 stundas sava laika, šajā vakarā un tiktos ar šiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, gan jaunākiem, gan vecākiem un aprunātos pie kafijas un tējas tases.

    Liels paldies Ritai Karpinskai par iespēju tikties Svētās ģimenes mājā, par kafiju, tēju un pīrādziņiem, kas bija sarūpēti speciāli šim vakaram.
    Prieks bija satikt Lauru Ilzi Rodi, Elīnu Akmeņlauku, Sandru Plataci :)

    Tās emocijas bildēs nodot nevar, var tikai likt nojaust šo atmosfēru.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location